ZAPOL Sobczyk Sp.k. to od prawie 30 lat najbardziej znana, nie tylko w Szczecinie, firma, która wydaje publikacje książkowe, albumowe, materiały informacyjno-promocyjne czy reklamowe, a także czasopismo OBSERWATOR MORSKI. Redaktorem naczelnym jest Krzysztof Gogol, który wraz z całym zespołem dba o wysoki poziom merytoryczny czasopisma.

Podjęcie stałej współpracy z naszym tytułem prasowym to pewna inwestycja w skuteczne działania informacyjno-promocyjne. Nasi stali klienci cenią sobie, że dzięki OBSERWATOROWI MORSKIEMU mogą w sposób bezpośredni dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, m.in. turystów, lub pochwalić się osiągnięciami przed interesariuszami. Naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować indywidualnie do Państwa potrzeb – sprostamy oczekiwaniom przygotowując odpowiednią, na najwyższym poziomie, zgodną z zapotrzebowaniem grafikę.

Miesięcznik, jako najbardziej efektywny nośnik informacyjno-promocyjny, daje gwarancję, że Państwa przekaz trafi bezpośrednio do wybranego grona odbiorców. Licząc na pozytywne rozpatrzenie kierowanej do Państwa oferty, nawiążemy współpracę.

Zapraszamy do prenumeraty OBSERWATORA MORSKIEGO. Cena jednego egzemplarza wynosi 19 zł (w tym 8% VAT). Zamawiający ponosi opłaty związane z wysyłką. Przy zamówieniu większej liczby egzemplarzy proponujemy następujące rabaty:

  • 2–9 egz. cena 19 zł brutto,
  • 10 egz. i powyżej – 18 zł brutto.

Formularz zamówienia prenumeraty oraz dodatkowe informacje dostępne na stronie – http://obserwator-morski.pl/prenumerata/