Wysokiej jakości plakaty reklamowe od firmy ZAPOL. Trwałe, wyraziste i przyciągające wzrok

Potrzebne są często i szybko. Pilnie zaplanowano promocję, koncert, szkolenie, spotkanie autorskie, konferencję. Mają być widoczne i zapadające w pamięć. Tyle dowiadujemy się od Klienta na wstępie. Reszta należy do nas. Druk plakatów reklamowych jako nośników promocji wizualnej jest jednym z szeroko rozpowszechnionych narzędzi marketingowych. Umieszcza się je zwykle tam, gdzie codziennie przebywa wiele osób, np. wzdłuż ciągów komunikacyjnych, w witrynach, poczekalniach (kinowych, dworcowych, lekarskich). W Grupie ZAPOL przygotowujemy projekt graficzny i pakiet koniecznych dla widza informacji. Dobieramy dogodny format, powielając na wysokogatunkowym papierze, odpornym na warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że nasze produkty cechują się najlepszą jakością wykonania. Realizujemy wydruk na najwyższym poziomie.

Zapewniamy naszym klientom wyjątkowo szeroki zakres usług. Gdy trzeba, na życzenie klienta dodajemy również zrywki teleadresowe lub listwowanie. Oferujemy druk plakatów w Szczecinie w następujących kategoriach: offsetowy, cyfrowy niskonakładowy, oraz solwentowy. Charakterystyka najczęściej wykonywanych w naszej Grupie projektów, to:

  • realizacja farbami z obszaru kolorystycznego CMYK, a także Pantone i HKS;
  • tego typu reklamy wizualne tworzymy najczęściej na papierach powlekanych w gramaturach od 135 g/m2 do 170 g/m2, ale zdarza się nam produkować materiały na surowcach o niższych gramaturach, np. 115 g/m2, jak też i wyższych, np. 300 g/m2. Wytwarzamy też na kartonach, szczególnie wówczas, gdy materiały mają być kaszerowane, np. z tekturą falistą.
Plakaty
Druk plakatów

Profesjonalny i tani druk plakatów w Szczecinie. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować!

Projektowanie i wydruk plakatów to nie wszystko. Nasza firma stara się oferować znacznie więcej, zwłaszcza w kwestii przedłużania trwałości i odporności dostarczanych materiałów reklamowych. Dzięki temu stanowią inwestycję na lata, którą można wykorzystać wielokrotnie. Właśnie dlatego każdy z produkowanych przez nas materiałów można poddać procesom uszlachetniania takim jak:

  • nałożenie lakieru offsetowego matowego lub błyszczącego,
  • nałożenie lakieru UV matowego lub błyszczącego na całą powierzchnię lub wybiórczo,
  • nałożenie folii błyszczącej lub matowej,
  • oprawienie w listwy metalowe ułatwiające zawieszenie,
  • poddanie procesowi kaszerowania do sztywnej powierzchni, takiej jak tektura, pcv lub polipropylen.

Druk plakatów to jedna z naszych specjalności. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu zaufało nam już wiele firm oraz osób prywatnych. Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy miano lidera w produkcji tego typu materiałów reklamowych i promocyjnych. Poza wyborem wzmocnień i materiałów, nasi klienci mogą wybrać również sposoby wykończenia i konfekcjonowania:

  • pakowanie na „płasko” w paczki o określonej ilości sztuk,
  • pakowanie w „rulony” o określonej ilości sztuk – ta forma pakowania jest wykorzystywana, kiedy zachodzi konieczność wysyłki produktów w różne miejsca.
  • Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia na projektowanie i druk plakatów z całej Polski.

Druk plakatów wielkoformatowych Szczecin

Druk plakatów A1

Druk plakatów A2

Druk plakatów A3

Druk plakatów B1

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU