Druk kalendarzy wieloplanszowych w Szczecinie

Kalendarz wieloplanszowy od Grupy ZAPOL to wyjątkowy produkt, który z pewnością przypadnie Państwu do gustu! Umieszczenie miesięcy na oddzielnych planszach sprawiło, że cieszy on oko i jest doskonałym pomysłem na wzbogacenie estetyki ściany, a w przypadku kalendarzy dedykowanych firmom może być traktowany jako inwestycja mająca na celu poprawienie wizerunku przedsiębiorstwa. W końcu nie od dziś wiadomo, że kalendarz to wyjątkowy produkt, który łączy klasykę i nowoczesność, jednocześnie pełniąc wymiar estetyczny i praktyczny. Większość z nas nie wyobraża sobie bez niego życia! Druk kalendarzy wieloplanszowych pozwoli Państwu połączyć w jednym produkcie przydatne narzędzie biznesowe, niebanalny element wystroju i spersonalizowany produkt dedykowany konkretnej grupie odbiorców.

Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji. Z nami urzeczywistnią Państwo swoje wizje! Jesteśmy otwarci na Państwa inspiracje, które dadzą początek realizowanym wspólnie projektom i nowym pomysłom. Dzięki naszym grafikom i projektantom luźne koncepcje przestaną być tylko pomysłami, a staną się namacalną rzeczywistością, którą zawieszą Państwo na swojej ścianie. Najlepszy druk kalendarzy wieloplanszowych w Szczecinie tylko w ZAPOL. Jesteśmy profesjonalistami, o czym świadczy fakt, że na przestrzeni lat nabraliśmy doświadczenia i zebraliśmy zespół fachowców. To nasze główne atuty, dzięki którym nie pożałują Państwo momentu, w którym zdecydowaliście się na nasze usługi!

Kalendarz wieloplanszowy

Druk kalendarzy wieloplanszowych to praktyczne rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb

Kalendarze wieloplanszowe ścienne to wyjątkowy produkt z praktycznym, potrójnym układem miesięcy. W odróżnieniu od tradycyjnych kalendarzy trójdzielnych, wersje wieloplanszowe posiadają aż trzynaście plansz, zaś pod każdy miesiąc dedykowana jest inna grafika. Dla lepszej orientacji w tym kalendarium miesiąc bieżący wyróżniliśmy kolorem tła. Jest to oryginalna próba połączenia praktycznego wymiaru kalendarzy biurowych (które są zwykle mało skomplikowane i oszczędne w formie) z dekoracyjnymi i estetycznymi walorami typowych kalendarzy ściennych.

Grupa ZAPOL wykonuje druk kalendarzy wieloplanszowych na najwyższym poziomie. Są to jedne z najbardziej eleganckich i prestiżowych modeli. Skutecznie ozdobią każde biuro i każdy dom, skupiając wzrok osób postronnych. Nasz flagowy produkt stanowi idealną wizytówkę firmy i miły akcent w domach rodzinnych, utrwalając pozytywny wizerunek pomieszczenia w świadomości Klientów i gości. Nie da się ukryć, że taka ciekawa kreacja stanowi nie tylko gustowny dodatek i element aranżacji wnętrza, ale przede wszystkim pomaga w przejrzystym zaplanowaniu najbliższych miesięcy w życiu firmowym i prywatnym.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU