Katalogi – drukarnia offsetowa

Jeśli interesuje Państwa najlepszy druk folderów reklamowych w okolicach Szczecina, wybór może być tylko jeden! Grupa ZAPOL jest wyposażona we własne studio graficzne i poleca się do Państwa usług. Czym się zajmujemy? W naszej ofercie znajdują się poligrafia na najwyższym poziomie, profesjonalnie wykonane upominki, usługi wydawnicze i introligatorskie, a także szeroko pojęte multimedia i eventy. Naszym priorytetem od lat jest Państwa zadowolenie i satysfakcja ze współpracy. To Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego nie tylko wciąż zdobywamy nowe doświadczenia, ale również poszerzamy wiedzę i zakres kompetencji. W tym miejscu gorąco zachęcamy do współpracy i kontaktu.

Wiemy, że firma lub produkt „w pigułce” to przede wszystkim zręcznie przygotowany folder lub katalogi, które nasza drukarnia offsetowa z przyjemnością dla Państwa przygotuje. Przygotowujemy oryginalny projekt graficzny, precyzyjny skład i druk na czas. Oferujemy indywidualnie dobrane formaty, faktury, uszlachetnienia, pełną introligatornię (w tym falcowanie, bigowanie, registry, perforacja, wiercenie otworów), ręczne zdobienie, nietypowe wykrojniki, oprawę zeszytową, klejoną, spiralną. Grupa ZAPOL drukuje katalogi i foldery reklamowe według opracowań Klientów lub z pomocą własnego studia graficznego, które pracuje z uwzględnieniem najnowszych trendów marketingowych. Dobrze zaprojektowany folder reklamowy nie tylko podniesie prestiż firmy, ale znacząco wpłynie na Państwa zyski. Choć głównym obszarem działania naszej drukarni offsetowej jest Szczecin, to podejmujemy się również zleceń z całego kraju!

Druk katalogów
Katalog reklamowy

Profesjonalny druk katalogów – Szczecin

Druk katalogów przez grupę ZAPOL – Szczecin to gwarancja jakości. Charakterystykę najczęściej wykonywanych przez nas folderów w technice offsetowej można ująć w kilku punktach:

  • druk folderów reklamowych wykonujemy w technologii offsetowej w kolorystyce CMYK oraz Pantone, a także HKS;
  • używany przez nas surowiec do druku folderów to najwyższej jakości papiery powlekane (papiery kredowe); wykorzystujemy zarówno błyszczące, jak i matowe papiery, a foldery reklamowe możemy wykonać również na papierach ozdobnych;
  • gramatura papierów najczęściej wykorzystywanych do druku folderów jest bardzo zróżnicowana, zazwyczaj wynosi od 120 g/m2 do 170 g/m2, ale drukowaliśmy również foldery o gramaturze 90 g/m2 jak i 300 g/m2. Wszystko zależy od preferencji Klientów.

Warto wiedzieć, że nasze foldery można uszlachetnić. Oto najczęściej wykonywane przez nas procesy:

  • nałożenie lakieru offsetowego matowego lub błyszczącego;
  • nałożenie lakieru UV matowego lub błyszczącego na całej powierzchni lub wybiórczo;
  • hot-stamping, czyli termodruk (najczęściej z wykorzystaniem folii złotej lub srebrnej);

Foldery bindowane

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU