Druk oryginalnych, wysokiej jakości ulotek. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Chcesz poinformować o firmie i jej produktach? Wybierz druk ulotek w Szczecinie w firmie ZAPOL. Wiemy, jak ważne jest, by odróżnić się od konkurencji i tego, co inni wkładają do skrzynek pocztowych. Proponujemy oryginalny, dogodny format, ciekawy sposób składania, oryginalne wykrawanie. Projekt dobrego obrazu i tekstu przekładamy na wysokogatunkowy papier gładki, powlekany lub ozdobny. Na życzenie uszlachetniamy lakierem offsetowym, laminujemy folią matową lub błyszczącą, stosujemy punktowy lakier UV lub tłoczenie. Nasze usługi doceniło już wiele firm działających w różnorodnych branżach. Nowoczesny park maszynowy i wykorzystywanie zaawansowanych technologii pozwalają nam na tworzenie innowacyjnych, kreatywnych i doskonałej jakości rozwiązań.

To jedna jedną z najtańszych i jednocześnie najbardziej masowych form reklamy i działań marketingowych. Druk ulotek wykonujemy według autorskich projektów w technice offsetowej lub cyfrowej przy mniejszych ilościach. Z uwagi na ogromną ilość tego typu reklam, jaka jest obecna w naszym życiu, przestaliśmy na nie zwracać uwagę. Dlatego, aby nasza reklama nie znalazła się w najbliższym koszu na śmieci, musi przyciągać wzrok. Kluczem do sukcesu jest właściwe zaprojektowanie reklamy, odpowiednia nietuzinkowa grafika, właściwy dobór kolorystyki współgrający z grafiką. W Grupie ZAPOL projektujemy unikalne wzory, które są gwarancją sukcesu.

Druk ulotek Szczecin
Ulotki

Nowoczesny, tani i szybki druk ulotek w Szczecinie

Charakterystyka naszych usług:

  • druk ulotek reklamowych w naszej firmie wykonujemy w technologii offsetowej w kolorystyce CMYK, Pantone, a także HKS, reklamy możemy powielać jednostronnie, jak i dwustronnie,
  • formaty najczęściej przez nas wykonywane to: A6, A5, A4 oraz DL, ale oczywiście możemy powielać w formatach szeregu B, jak też w formatach dowolnych,
  • do realizacji takich zleceń najczęściej wykorzystywane są papiery powlekane, zarówno matowe jak i błyszczące, ale możemy użyć też innych surowców, jak choćby papier offsetowy,
  • gramatura papierów najczęściej wykorzystywanych jest bardzo zróżnicowana, zazwyczaj wynosi od 115 g/m2 do 150 g/m2, ale powielamy też reklamy na papierach o niższych gramaturach, jak też i o wyższych gramaturach.

Druk ulotek nie jest naszą jedyną usługą. Gotowy produkt można dodatkowo uszlachetnić, czyli znacznie zwiększyć jego trwałość. Oto najczęściej wykonywane procesy uszlachetnienia:

  • zabezpieczenie lakierem offsetowym matowym albo błyszczącym,
  • lakierowanie reklam lakierem UV, zarówno matowym, jak i błyszczącym,
  • lakierowanie wybiórcze elementów reklam, np. logo, lakierem UV.

Możliwe sposoby dodatkowego wykończenia:

  • możemy poddać procesowi perforowania w sytuacji, kiedy obecny jest np. kupon rabatowy,
  • reklamy mogą zostać poddane procesowi sztancowania.

Ulotki bindowane

Ulotki składane - drukarnia Zapol

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl
Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski.

POBIERZ ZLECENIE DRUKU