Profesjonalne i oryginalne projekty reklamowe w Szczecinie

Grupa Reklamowa ZAPOL oferuje Państwu usługi poligraficzne na najwyższym poziomie, a także usługi wydawnicze i introligatorskie. To nie wszystko! Nieobce nam projektowanie i druk materiałów reklamowych. Przygotujemy też dla Państwa upominki reklamowe, poprowadzimy kampanie marketingowe, zaprojektujemy przedsięwzięcia multimedialne (strony www, filmy), wykreujemy oraz zorganizujemy szkolenia, konferencje, wydarzenie specjalne w obszarze biznesu, kultury i polityki. Już od lat hołdujemy wartościom, które cenią także nasi stali Klienci: KREATYWNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

Dzięki doświadczonemu, fachowemu zespołowi opiekunów Klienta, projektantów, poligrafów, introligatorów, logistyków i organizatorów, usługi Grupy ZAPOL reprezentują najwyższą jakość. Klienci cenią naszą pełną dyspozycyjność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Grupa ZAPOL daje gwarancję wzorowego wykonania każdej realizacji i każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Nasze projekty reklamowe w Szczecinie nie mają sobie równych! Sprawnie łączymy talenty zespołu z możliwościami, jakie niosą nowoczesne technologie. Nieustannie inwestujemy w ludzi i bogaty park maszynowy. Grupa ZAPOL pomaga swoim Klientom o krok wyprzedzić konkurencję. Z nami Klienci zawsze zdążą na czas i zawsze będą pod wrażeniem jakości, jaką reprezentujemy.

Grafika reklamowa w Szczecinie to ZAPOL

Przygotowujemy i realizujemy dla Państwa przeróżne projekty – zaczynając od katalogów, folderów, kalendarzy, teczek, ulotek, zróżnicowanych tematycznie plakatów, wizytówek, gazetek ofertowych i reklam prasowych, a skończywszy na systemach wystawienniczych, gadżetach reklamowych i opakowaniach produktów przemysłowych czy spożywczych. Nasza grafika reklamowa stoi na wysokim poziomie, a nasze studio słynie w całym Szczecinie! Naszą mocną stroną jest kompleksowa obsługa marketingowa dla Państwa firmy.

Wykonujemy dla Państwa wysokiej jakości projekty graficzne materiałów reklamowych każdego typu – zarówno dla dużych, jak i małych firm. Wykonane przez nas projekty graficzne odznaczają się profesjonalnym, skrupulatnym i estetycznym przygotowaniem projektu do druku, wysoką jakością oraz krótkim terminem realizacji każdego zlecenia. Świetną formą reklamy są między innymi wizytówki, które wymienia się podczas spotkań biznesowych. W ZAPOL wykonujemy projektowanie i druk materiałów reklamowych z pasją – od wielu lat specjalizujemy się w druku cyfrowym i projektowaniu wizytówek. Jest to najlepsze i najbardziej atrakcyjne rozwiązanie dla niskich nakładów, które pozwala na optymalizację kosztów i jednocześnie doskonałą jakość druku. Zachęcamy do współpracy! Szczecin i okolice to główne obszary naszego działania, chociaż realizujemy usługi z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU