Wydawanie książek to nasza specjalność!

Grupa ZAPOL – Szczecin zajmuje się szeroko pojętymi czynnościami wydawniczymi, poligraficznymi i introligatorskimi. Jednym z podstawowych filarów naszej działalności jest wydawanie książek. Jako profesjonaliści uczestniczymy w całym procesie wydawniczym niezwykłych pozycji z wielu dziedzin. Uczestniczyliśmy w powstaniu takich publikacji, jak albumy, książki, czasopisma oraz gazetki tematyczne. Każdy z „naszych” tytułów to ciężka, mozolna i wytrwała praca całego zespołu specjalistów, ponieważ nad każdym zleceniem wydawniczym pracujemy od pomysłu aż do momentu, kiedy gotowy produkt trafi na sklepowe półki, do firmowych magazynów lub domowych biblioteczek. Wydajemy przede wszystkim książki i często podejmujemy owocną współpracę z innymi wydawnictwami w zakresie druku, składu lub dystrybucji. Cieszymy się, że jest dużo firm, które nam zaufały!

Nasze wydawnictwo książkowe w Szczecinie serdecznie poleca się do usług! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do spróbowania swoich sił twórczych. Zachęcamy do przesyłania propozycji współpracy, a przede wszystkim autorskich pomysłów na własne książki. Jesteśmy profesjonalistami i świetnie realizujemy się nie tylko w zakresie rzetelnego i niezwykle estetycznego przygotowania każdej publikacji, ale także w skrupulatnym dopełnianiu formalności związanych z premierą pozycji. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży (działamy na rynku od 1992 roku!), prowadzenie promocji Państwa tytułu oraz poszukiwanie finansowania nie są dla nas problemem. Chętnie udzielimy Państwu pomocy na każdym etapie procesu wydawniczego. Szczecin i okolice to główne obszary naszego działania, chociaż realizujemy usługi z całej Polski. Zamówienia oraz szczegółowe pytania na ten temat mogą Państwo przesyłać na adres e-mail (wydawnictwo@zapol.com.pl) lub kontaktować się z nami telefonicznie (48 914 351 900).

Wydawnictwo książkowe w Szczecinie – ZAPOL

Wydawnictwo ZAPOL wydaje książki swojej produkcji, według pomysłu naszego zespołu lub zgodnie z Państwa zleceniem według autorskiego pomysłu. Już dziś mogą Państwo zrealizować swoje marzenie o własnej książce! Realizację wszelkich pomysłów umożliwiają nam własne studio graficzne, pracownia introligatorska i profesjonalne drukarki przystosowane do druku książek różnego typu, formatu, faktury i w różnym nakładzie. Taki wymiar działalności sprawia nam mnóstwo radości i satysfakcji z rzetelnie wykonanej pracy.

Co ważne, specjalizujemy się w druku wysokonakładowym. Przygotowujemy na rynek pozycje dla wszystkich branż. Współpracujemy z uczelniami wyższymi, instytutami, organizatorami przedsięwzięć, na których promowane są wydarzenia książkowe. W bibliotece naszych wydruków znajduje się około 497 pozycji. Opublikowaliśmy je w ciągu ostatnich dwudziestu lat, co świadczy o tym, że jesteśmy sprawdzoną marką i można na nas liczyć! Średnio na rynku co roku pojawia się ponad dwadzieścia tytułów produkcji Grupy ZAPOL – Szczecin. Oferujemy między innymi wydawanie następujących pozycji:

  • prozę – w tym książki obyczajowe, fantastykę, kryminały,
  • biografie i wspomnienia,
  • książki naukowe,
  • zbiory poezji,
  • informatory, poradniki oraz vademeca,
  • zbiory felietonów,
  • publikacje związane z konkretnymi wydarzeniami,
  • przewodniki oraz mapy,
  • słowniki,
  • i wiele innych!

Wszystkie tytuły WYDAWNICTWA ZAPOL są dostępne w naszym sklepie: www.e-Zapol.com.pl – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU