Wydruk wysokiej jakości naklejek i folii samoprzylepnych

Reklama może przybierać różne formy. Może informować o marce czy firmie w interesujący sposób, który jest jednocześnie nienachalny i wzbudza pozytywne odczucia. Oferujemy druk naklejek w Szczecinie w różnych technologiach i na zróżnicowanych materiałach. To, jaką technologię zastosujemy, zależy w dużej mierze od miejsca i środowiska, w których mają być zastosowane. Jedną z realizowanych przez nas technik jest solwent, wykorzystywany przez wysokiej jakości maszynę solwetnową firmy Roland. W naszej drukarni możemy produkować materiały samoprzylepne w różnych wielkościach – zarówno małe, mieszczące się w dłoni, jak i wielkoformatowe, idealne do wykorzystania w przestrzeni publicznej, również na zewnątrz. Wszystko dobieramy stosownie do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze metody gwarantują wysoką rozdzielczość i wyjątkową wyrazistość kolorów. To nie jedyne możliwości, które gwarantuje nasza drukarnia. Naklejki mogą być wycinane w dowolnym kształcie, dostosowane również do płyt PCV, jak i w postaci wielkoformatowych oklein, idealnych do zastosowania na samochodzie lub w sklepowej witrynie. Cały proces dzieli się na dwa etapy. Najpierw, na specjalnie dobranej folii powstaje wysokiej jakości grafika. Później, w drugim etapie, wycinamy otrzymany obraz we właściwych, wymaganych kształtach. W taki sposób uzyskujemy perfekcyjnie wykonany materiał reklamowy, który ma wiele zróżnicowanych zastosowań. Oprócz oklejania, szyb, witryn i aut, możemy wykorzystać go również do stworzenia wyjątkowo trwałych plakatów.

Drukowanie naklejek
Drukowanie naklejek

Atrakcyjna cena i duży wybór rozmiarów. Druk naklejek – Szczecin i okolice

Nasza drukarnia do każdego wykonywanego zlecenia podchodzi z dokładnością i dbałością o dostosowanie produktu do oczekiwań klientów. Nie jest nam obca żadna forma reklamy, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w promowaniu wydarzeń, firm i produktów. Druk naklejek, jako bardzo skuteczna i uniwersalna forma promocyjna, jest zdecydowanie jedną z najchętniej wybieranych opcji. Można oklejać nimi nie tylko plakaty, ale również billboardy. Co więcej, każda folia samoprzylepna jest uzupełniona z tyłu o specjalny klej, który umożliwia umieszczanie jej na kolejnych warstwach papieru bez ryzyka prześwitywania. Wśród naszych propozycji znajdują się: folia polimerowa, folia wylewana, oraz monomeryczna.

Jeżeli chcą Państwo stworzyć kolejną formę interesującej reklamy dla swojej firmy, wydarzenia lub produktu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy przedłużoną trwałość, wysoką jakość i idealne odwzorowanie kolorów oraz kształtów. Bogaty park maszynowy naszej drukarni to kolejny powód, dla którego warto wybrać nasze naklejki. Szczecin i okolice to miejsca, w których najczęściej realizujemy zlecenia, jednak przyjmujemy zamówienia z całej Polski. Na wiele materiałów oferujemy również możliwość dodatkowego uszlachetnienia (wzmocnienia) za pomocą bezbarwnych lakierów oraz laminatów. W celu uzyskania szczegółów i przedstawienia swoich potrzeb, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl
Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski.

POBIERZ ZLECENIE DRUKU