Wyjątkowy kalendarz trójdzielny – Szczecin

Kalendarz trójdzielny to wyjątkowy produkt z oferty Grupy ZAPOL ze Szczecina, który pozwoli Państwu na łatwiejsze organizowanie czasu i zarządzanie nim. To wygodne rozwiązanie, które polecamy nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom. Sprawdzi się doskonale w każdym biurze lub urzędzie.

Nie da się ukryć, że trójdzielny podział terminarza został przez nas opracowany głównie dla potrzeb biurowych. Nasze produkty posiadają trzy oddzielne moduły: miesiąc poprzedni, bieżący (wyróżniony tłem) oraz miesiąc następny. Są one naklejone na wspólnej tekturze z miejscem przygotowanym pod nadruk reklamowy. Nasze kalendarium jest duże i czytelne, dzięki czemu jest widoczne z daleka i nie trzeba do niego specjalnie podchodzić. Tego typu kalendarz trójdzielny składa się również z plastikowego paska z czerwonym okienkiem, które służy wydzieleniu dnia bieżącego. Grupa ZAPOL ze Szczecina serdecznie poleca Państwu ten produkt. Warto nam zaufać!

Kalendarz trójdzielny
Druk kalendarzy trójdzielnych

Kalendarz trójdzielny – Szczecin – dobry produkt od dobrej marki

W Grupie ZAPOL możliwa jest kompleksowa obsługa od A do Z – towarzyszymy Państwu od projektu, przez wykonanie aż po dostawę ostatecznego produktu. Oszczędzamy w ten sposób budżety naszych Klientów, ponieważ mogą Państwo zrezygnować z ogniw pośredniczących i wszystko wykonać w jednym miejscu, mając gwarancję wysokiej jakości na każdym etapie procesu produkcji. Opracowujemy graficznie wszelkiego rodzaju publikacje, wśród których wymienić można między innymi katalogi, książki, banery i materiały reklamowe. Specjalizujemy się w profesjonalnym druku – druk kalendarzy trójdzielnych to nasza specjalność!

Taki produkt to wyjątkowa forma reklamy. W końcu spoglądając na kalendarz z trójdzielnym podziałem, siłą rzeczy spogląda się także na umieszczoną powyżej grafikę, która może być formą reklamy. Siła perswazji takiej reklamy jest bardzo duża, ponieważ nie tylko my, ale i osoby postronne w ciągu roku spoglądają na nią wiele razy. Szanowni Państwo, nasze kalendarze trójdzielne cieszą się dużą popularnością w zakładach pracy, przyciągając uwagę dzięki unikatowej grafice i niebanalnemu wykonaniu. Nasze projekty są często tworzone na potrzeby Klienta i za każdym razem są przez nas dopracowywane od początku do końca. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość w doskonałej cenie – współpraca z nami to czysta przyjemność! Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości oraz pomożemy dokonać wyboru produktów, które spełnią Państwa potrzeby. Szczecin i okolice to główne obszary naszego działania, chociaż realizujemy usługi z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU