Druk teczek firmowych na najwyższym poziomie

Teczki i segregatory, obok druków firmowych, są jednymi z najczęściej używanych elementów wpływających na wizerunek biura. Pełnią również ważną rolę użytkową. Wzorów teczek oraz segregatorów może być wiele. Mogą one występować w pionie i w poziomie, z najróżniejszymi wykrojnikami zakładek oraz mocowaniami kartek w środku. W naszej ofercie znajduje się nawet druk teczek firmowych ze specjalnym cięciem na wizytówkę. Wnętrze złożonej standardowej teczki pomieści od około piętnastu do pięćdziesięciu kartek. Masowy druk offsetowy oferujemy już przy minimalnym nakładzie od stu sztuk.

Formaty segregatorów mogą Państwo dobrać dowolnie w zależności od rozmiaru dokumentów, które mają zawierać (A4, A5, B5 i inne). Oferujemy szerokości grzbietu od trzech do siedmiu centymetrów oraz dwu- lub czteroringowy mechanizm z dźwignią przytrzymującą dokumenty (w naszej ofercie znajdują się też segregatory bez takiego mechanizmu). Na grzbiecie opcjonalnie mogą pojawić się oczka ułatwiające wyciąganie segregatora. Okładkę najczęściej projektujemy z tektury litej, dwumilimetrowej, powlekanej okleiną zadrukowaną według indywidualnego projektu. Nasi Klienci najczęściej zamawiają produkty foliowane, żeby dłużej im służyły. Klasy i elegancji teczkom dodaje lakier wybiórczy. W grupie ZAPOL wykonujemy teczki zarówno w oparciu o autorski projekt Klienta, jak też możemy taką teczkę zaprojektować od podstaw. Nasi doświadczeni graficy dołożą wszelkich starań, aby projektowana teczka była elegancka, a zarazem nawiązywała do profilu firmy. Serdecznie polecamy druk teczek firmowych w naszej pracowni!

Teczki firmowe
Druk teczek firmowych

Profesjonalny druk teczek ofertowych i firmowych

W naszej ofercie znajdują się teczki ofertowe, które na Państwa życzenie możemy uszlachetnić. Oto najczęściej wykonywane przez nas procesy uszlachetnienia:

  • nałożenie lakieru UV matowego i błyszczącego,
  • nałożenie lakieru UV na wybrane elementy, np. logo,
  • nadruk metodą termodruku wybranych elementów graficznych lub sloganów reklamowych,
  • tłoczenie na sucho zarówno wgłębne, jak i wypukłe.

Ponadto celem nadania większej sztywności teczkom ofertowym wydrukowane arkusze możemy poddać procesowi kaszerowania. Możliwe sposoby wykończenia teczek ofertowych to:

  • forma płaska lub z grzbietem, na przykład 4, 5, 7 mm,
  • doklejenie elementów, jak na przykład kieszeń na CD-ROM,
  • wyposażenie w zamknięcie na gumkę lub rzepy,
  • wewnętrzne rozkładane skrzydełka.

Druk teczek ofertowych i firmowych wykonujemy w technologii offsetowej w kolorystyce CMYK, Pantone, a także HKS, przy czym teczki mogą być drukowane jednostronnie lub dwustronnie.
Używany przez nas surowiec do druku teczek ofertowych i reklamowych to najwyższej jakości papiery powlekane w gramaturze do 350 g/m2 oraz kartony w gramaturze do 300 g/m2. Nasze wielonakładowe produkcje służą firmom przez lata, bo są trwałe i ponadczasowe.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU