Wysokiej jakości wydruki reklamowe na folii. Skorzystaj ze skutecznej formy reklamy outdoorowej

Grupa ZAPOL – Szczecin to firma stawiająca na oferowanie szerokiego zakresu usług. Wśród naszych możliwości znajdują się nie tylko wysokiej jakości plakaty, banery, czy ulotki, ale również druk na folii. Jest to zdecydowanie jedna z najchętniej wybieranych form promocji. Nic dziwnego – przyciąga wzrok, można sprytnie zastosować ją w przestrzeni publicznej, a także jest niezwykle trwała i może przetrwać przez wiele kolejnych lat. Dzięki temu, stanowi inwestycję, która w porównaniu z innymi, mniej trwałymi formami promocji, sprawdza się przez bardzo długi czas. Wśród naszych propozycji znajdują się banery samoprzylepne do zastosowania wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Do ich wyprodukowania stosujemy różnego rodzaju materiały.

Druk na folii może być zastosowany do oklejania samochodów, witryn, okien i szyb. W ten sposób zyskujemy trwałą i jednocześnie wysoce efektywną formę reklamy, która przetrwa bardzo długo. Oklejenie samochodu sprawi, że nasza firma czy produkt będzie promowana wszędzie tam, gdzie pojawi się pojazd. Wysokiej jakości kolorowa okleina jest czymś, co skutecznie zwraca uwagę przechodniów. Do wytworzenia naszych materiałów stosujemy różne rodzaje materiałów, które są łatwe w montażu i różnią się ze względu na trwałość oraz właściwości. Jednym z nich jest monomer, idealny do zastosowania zewnętrznego, na płaskich powierzchniach, które są pozbawione przetłoczeń. Jego trwałość wynosi od 2 do 3 lat. Będzie odpowiedni do oklejania witryn i okien.

Druk na folii
Druk na folii

Tani, precyzyjny druk na folii. Szczecin i okolice – zapraszamy do składania zamówień!

Kolejnym materiałem, na którym realizujemy nasz druk na folii, jest tworzywo polimerowe. Ten rodzaj przeznaczony jest do długotrwałego zastosowania, ponieważ okres jego trwałości wynosi do 5 lat. Również sprawdzi się przy zastosowaniu na zewnątrz, ale nie tylko na płaskich powierzchniach, tylko również na tych posiadających lekkie przetłoczenia. Gdy zatem istnieje konieczność lekkiego zdeformowania naklejki w celu dopasowania do nierówności wybranego podłoża, polimer sprawdzi się doskonale. Trzeci rodzaj, czyli tworzywo „wylewane”, jest przeznaczone do największych nierówności – z wyraźnymi, widocznymi przetłoczeniami, w których konieczne jest dopasowanie materiału do bardzo nierównego podłoża.

Oprócz tego, jego trwałość jest ekstremalnie wysoka, ponieważ wynosi powyżej 5 lat w warunkach zewnętrznych. Druk na folii może być realizowany również w formie specjalnie dedykowanej powierzchniom okiennym. W tym celu stosujemy specjalny materiał o nazwie „one way vision”, czyli perforowane tworzywo PCV. Jest błyszczące, białe, z czarnym spodem, dostosowane do umieszczania na płaskich i gładkich podłożach, typu szkło. To krótko lub średniookresowa reklama zewnętrzna, odpowiednia do wykorzystania na witrynie sklepowej, szybie samochodu, lub przezroczystych nośnikach reklamowych. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Druk na folii One Way Vision

Druk na folii przezroczystej

Druk na folii samoprzylepnej

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU