Wysokiej jakości druk roll up w Szczecinie. Sprawdź naszą ofertę

Skuteczny marketing wymaga wykorzystania zróżnicowanych sposobów na dotarcie do klienta. Jednym z nich jest roll up, czyli wyjątkowo popularny system reklamowy, nadrukowanej na specjalnym materiale grafiki, zwijającej się w kasetę. Jego prosta konstrukcja zapewnia wyjątkowo szybki demontaż i montaż, dzięki czemu możemy wykorzystać go niemal wszędzie tam, gdzie zechcemy. Co więcej, taka forma promocji jest wysoce uniwersalna i efektywna, ponieważ zwraca uwagę i dzięki dużej przestrzeni pozwala na umieszczenie wielu słów oraz intrygujących grafik. Często nazywa się ją również „stojakiem reklamowym”, ponieważ składa się ze specjalnej kasety z systemem rolującym, wysięgnika i aluminiowego stelaża. Oprócz tego, posiada listwę zaciskową oraz mechanizm napinający.

Firma ZAPOL doskonale wie, jak stworzyć dobry i skuteczny roll up. Szczecin to miasto, w którym można w ciekawy sposób wykorzystać koncepcję reklamy outdoorowej, dlatego tak chętnie wykorzystuje się drukowane formy reklamy. Treść możemy umieścić na materiale frontlit – czyli tańszej opcja, lub blakout – o lepszej wytrzymałości i jakości, która umożliwia dłuższe korzystanie z reklamy, nawet po wielokrotnym zwijaniu i rozwijaniu. Tego typu reklamę można wykorzystać przede wszystkim w tych miejscach, których chcemy wywrzeć wrażenie na kliencie, oraz tam, gdzie w danym czasie znajduje się duża grupa osób. Najlepiej nadają się do tego różnego rodzaju konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz promocje.

Rollup

Produkcja reklam rollup w Szczecinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Roll Up

Bardzo często przydaje się również na targach i zlotach, gdzie trzeba zaprezentować swoją firmę w sposób przyciągający wzrok. Wydruk roll up pozwala na umieszczenie dużej ilości informacji, m.in. na temat samego przedsiębiorstwa, a także ułatwia zapamiętanie danych koniecznych do kontaktu lub nawiązania współpracy. Oczywiście musi być dobrze zaprojektowany, aby skutecznie oddziaływać na odbiorcę. Właśnie dlatego w ZAPOL – Szczecin można zlecić wykonanie takiej reklamy naszemu działowi grafików, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości materiałów promocyjnych. Zaprojektujemy oraz wyprodukujemy każdą reklamę, z ogromną dbałością o szczegóły i wysoką jakość uzyskanej grafiki. Zapewnia to nam przede wszystkim doskonały park maszynowy.

Decydując się na druk roll up, wybierają Państwo reklamę z możliwością szybkiego montażu, o niewielkiej wadze, a do tego trwałą i wysoce odporną na uszkodzenia oraz działanie wody. Taka forma reklamy jest również zapewnieniem prostego i bezpiecznego transportu, ponieważ całość chroniona jest przez aluminiową kasetę, oraz gwarantuje możliwość wymiany grafiki na inną. Co więcej, wykazuje się potwierdzonym, skutecznym działaniem przekazu reklamowego na odbiorcę. Można korzystać z nich wielokrotnie, dlatego są doskonałą inwestycją w rozwój firmy. W ZAPOL zapewniamy krótki czas realizacji zlecenia oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny wydruku. Zapraszamy! Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia na druk z całej Polski…

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

[zlecenie2]