Profesjonalny druk kalendarzy Szczecin

Kalendarz to obowiązkowy element biurowego życia. Jak mówi nasze doświadczenie, wcale nie kochamy tych elektronicznych i wciąż chcemy mieć na biurku ten w skórze z wytłoczonym własnym imieniem. Wiele firm w ten sposób docenia najcenniejszych kontrahentów. Dlatego producent kalendarzy – grupa ZAPOL umieściła w swojej ofercie kalendarze, które już od lat są stałym elementem w naszej produkcji. Szeroka gama typów kalendarzy daje możliwości kreacji całorocznej reklamy. Opierając się na oryginalnych rozwiązaniach będących w naszej ofercie, stworzą Państwo funkcjonalny kalendarz cechujący się niepowtarzalnym charakterem. Choć głównym obszarem działania naszej drukarni offsetowej jest Szczecin, to podejmujemy się również zleceń z całego kraju!

W naszej ofercie znajdują się między innymi kalendarze firmowe, promocyjne, ścienne i eleganckie kalendarze książkowe w twardej oprawie. To daje bardzo duże możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta. Wnętrze naszych kalendarzy projektowane jest indywidualnie, więc można oznaczyć w nim rodzinne uroczystości albo ważne dla firmy daty, np. daty zebrań rady nadzorczej, ważne adresy, terminy wystaw i tym podobne wydarzenia. W tym miejscu gorąco zachęcamy do współpracy i kontaktu z grupą ZAPOL. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (48 914 351 900) lub adresem e-mail (biuro@zapol.com.pl).

Kalendarze
Producent kalendarzy ze Szczecina

Najlepszy producent kalendarzy ze Szczecina

Jeśli interesuje Państwa najlepszy producent oferujący druk kalendarzy w okolicach Szczecina, to wybór może być tylko jeden! Nasza grupa jest wyposażona w prywatne studio graficzne, a naszymi najmocniejszymi stronami są profesjonalna poligrafia i usługi wydawnicze oraz introligatorskie. Ponadto na Państwa zlecenie wykonujemy oryginalne upominki, a także szeroko pojęte multimedia i eventy. Naszym priorytetem od 1992 roku jest Państwa niesłabnące zadowolenie i satysfakcja z zakupów. Przez wiele lat funkcjonowania nie tylko nabraliśmy doświadczenia, ale nade wszystko poszerzyliśmy wiedzę i zakres kompetencji.

Wiemy, że najlepsze i najpraktyczniejsze kalendarze powinny być estetyczne, trwałe i przejrzyste, dlatego przygotowujemy oryginalne projekty graficzne, a następnie precyzyjnie je składamy i drukujemy na czas. Oferujemy indywidualnie dobrane formaty kalendarzy w wielu różnych wersjach, ciekawe i oryginalne faktury, niezwykłe opcje uszlachetnienia, pełną introligatornię (w tym zakresie wykonujemy między innymi falcowanie, bigowanie, registry, perforację, wiercenie otworów), piękne, ręczne zdobienie, nietypowe wykrojniki, a w przypadku kalendarzy książkowych oprawę zeszytową, klejoną, spiralną! Producent ZAPOL Szczecin wykonuje druk kalendarzy według własnego pomysłu lub zgodnie z opracowaniem Klientów. Wszystko to jest możliwe z pomocą własnego studia graficznego. Nieustannie pracujemy według najnowszych trendów marketingowych, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości.

Druk kalendarzy 2024

Druk kalendarzy firmowych

Druk kalendarzy promocyjnych

OFERTA KALENDARZY na 2024 ROK

kalendarze 2024

ZAPROJEKTUJ WYGLĄD KALENDARZA

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU