Praktyczny kalendarz ścienny – Szczecin

Grupa ZAPOL to usługi poligraficzne, wydawnicze i introligatorskie na najwyższym możliwym poziomie! Jesteśmy wyposażeni we własne studio graficzne, a nasz zespół projektantów i grafików poleca się do Państwa usług. Naszą specjalnością jest między innymi druk kalendarzy ściennych (i nie tylko). W naszej ofercie znajdują się też wyjątkowe materiały promocyjne i oryginalne upominki. Ponadto prowadzimy kampanie marketingowe, projektujemy przedsięwzięcia multimedialne, organizujemy szkolenia firmowe oraz konferencje i wydarzenia specjalne w różnych dziedzinach życia społecznego. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja ze świadczonych przez nas usług. Już od lat nabieramy doświadczenia i poszerzamy wiedzę na branżowe tematy.

Kalendarz to produkt klasyczny i nowoczesny jednocześnie, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia. To narzędzie biznesowe, element wystroju i ciekawy gadżet do wykorzystania na co dzień. W szczecińskiej grupie ZAPOL nie wyobrażamy sobie życia bez kalendarzy – dzięki nim możemy zapanować nad czasem.

Kalendarz (ścienny, książkowy, biurkowy) to nieskończone możliwości – może być pamiętnikiem i notesem oraz narzędziem wykorzystywanym w pracy. W każdym przypadku może być nośnikiem reklamy – i to niezwykle skutecznej! Dobrze zaprojektowany kalendarz to przekaz i forma komunikatu, którym można zaskoczyć, zaciekawić i przyciągnąć czyjąś uwagę.

Profesjonalny druk kalendarzy ściennych w Szczecinie

Kalendarze ścienne Grupy ZAPOL ze Szczecina to jedna z najbardziej popularnych i najliczniejszych grup kalendarzy dostępnych w naszej ofercie. Mogą się Państwo zdecydować na kalendarze jednoplanszowe, reklamowe, firmowe, rodzinne, kalendarze trójdzielne oraz kalendarze biurkowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty zawierają najwyższej jakości grafiki przygotowane przez naszych specjalistów oraz starannie opracowane kalendarium. Jesteśmy estetami, więc dbamy o design naszych produktów – kolory dobieramy starannie do poszczególnych wzorów kalendarzy. W naszej bogatej ofercie marketingowej każdy znajdzie coś dla siebie!

W Grupie ZAPOL o kalendarzu ściennym wiemy wszystko! Nad reklamowymi możliwościami druku tego typu produktów pracujemy od lat i nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Wszystko po to, aby byli Państwo zadowoleni, a nasz produkt zawsze był na czasie i skutecznie docierał do Klientów. W tym miejscu gorąco zachęcamy do współpracy i kontaktu. Już dziś porozmawiajmy o warunkach zlecenia! Choć głównym obszarem działania naszej drukarni offsetowej jest Szczecin, to podejmujemy się również zleceń z całego kraju!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU