Projekty ulotek – Szczecin

Grupa ZAPOL – Szczecin wyposażona we własne studio graficzne wykona dla Państwa wyjątkowe projekty ulotek ! W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim poligrafia i introligatorstwo, które realizowane są na najwyższym poziomie. Ponadto jako wydawnictwo zajmujemy się przygotowywaniem publikacji książkowych w dużych nakładach. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również oryginalne upominki, a także szeroko pojęte multimedia i eventy. Naszym priorytetem od lat jest Państwa zadowolenie. Od 1992 roku staramy się, aby byli Państwo usatysfakcjonowani z wyboru naszej marki. Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i porozmawiamy o warunkach zlecenia – jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (48 914 351 900) lub adresem e-mail (biuro@zapol.com.pl).

Mamy doświadczenie w zakresie projektowania ulotek i wiemy, jak zaplanować i wykonać profesjonalny projekt graficzny w taki sposób, aby przyciągał uwagę odbiorcy swoim świetnym wyglądem. Dysponujemy bazą grafik i zdjęć, a nasi fachowcy ze studia graficznego wykonają zlecenie według Państwa koncepcji lub zasugerują ciekawe rozwiązania techniczne i artystyczne. Specjalnie dla Państwa i razem z Państwem zaprojektujemy ulotki reklamowe, które będą się wyróżniały wysoką jakością i piękną szatą graficzną, a także będą niosły czytelny, jasny przekaz marketingowy. Grupa ZAPOL to kompleksowa praca od projektu po wydruk ulotek! Nasze atuty to bardzo wysoka jakość druku, chwytliwe hasło reklamowe, profesjonalne zredagowanie poprawnych tekstów, a także oryginalny projekt. Proponujemy Państwu to wszystko i o wiele więcej!

Projekty ulotek w Szczecinie to dobry wybór

Nie da się ukryć, że wszelkie akcje marketingowe z udziałem ulotek reklamowych w wielu branżach mogą przyczynić się do wzrostu zainteresowania ze strony klientów. Reklamowany w ten sposób klub sportowy, mała, prywatna lodziarnia, osiedlowy sklepik, kawiarenka czy inny lokal usługowy, a także elektryk czy inna lokalna firma mają szansę na dotarcie do świadomości potencjalnych klientów. Mamy doświadczenie w tej branży i wiemy, że nowo powstałe punkty zyskują bardzo dużo na takich „akcjach ulotkowych”. W tej sytuacji warto zadbać o profesjonalny projekt ulotek, które po prostu mogą się Państwu opłacić!

Popularne formaty ulotek dostępne w naszej ofercie to między innymi ulotki w formacie A5 (148×210 mm); ulotki DL (210×99 mm); ulotki A6 (148×105 mm); ulotki A4 (210×297 mm); ulotki A4 składane na trzy (po złożeniu takiej ulotki można uzyskać format DL); ulotki A4 składane na dwa (po złożeniu uzyskuje się format A5). Wykonujemy projekty i drukujemy ulotki reklamowe nie tylko w różnych formatach, ale też na różnych podłożach o dowolnej gramaturze papieru. Szczecin i okolice to główne obszary naszego działania, chociaż realizujemy usługi z całej Polski. Zapraszamy do współpracy! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU