ZAPOL – twoja internetowa drukarnia offsetowa i cyfrowa. Wybierz sprawdzoną firmę

Decydując się na powielanie różnego rodzaju materiałów, projektów, plakatów i obrazów, powinniśmy stawiać na wysoką jakość produkcji. W dzisiejszych czasach liczy się również szybkość wykonania, dlatego dobrym rozwiązaniem jest internetowa drukarnia offsetowa. Zlecanie masowej produkcji materiałów jest dzięki temu o wiele wygodniejsze, prostsze i nie wymaga wychodzenia z domu. Działanie online umożliwia szybkie stworzenie potrzebnych materiałów, bez konieczności poświęcania temu dużej ilości czasu. W branży poligraficznej proces ten polega nie na powielaniu bezpośrednio z plików elektronicznych, tylko na podstawie specjalnie przygotowanych, wykonanych wcześniej matryc. W tym przypadku jakość druku jest o wiele lepsza i dokładniejsza.

Właśnie taką usługę, jak i wiele innych oferuje ZAPOL – drukarnia cyfrowa i offsetowa online. Pierwsza kategoria pozwala na wytworzenie materiałów „od ręki”, na podstawie przesłanych plików elektronicznych, np. w postaci pdf lub doc. Nie wymaga również dodatkowego czasu na schnięcie, wszystko odbywa się szybko i sprawnie, niemal ekspresowo. Dlatego taka wersja jest zdecydowanie dobra dla osób i firm, które wymagają natychmiastowego wykonania zlecenia. Druga kategoria cechuje się za to nieco lepszą jakością uzyskanego obrazu, a także wykorzystania kolorów dodatkowych takich jak pantone, złoty, czy srebrny. Oprócz tego, pozwala na powielanie na większych arkuszach. Ten rodzaj znacznie lepiej sprawdzi się w przypadku produkcji wysokonakładowej.

Drukarnia offsetowa
Druk offsetowy plakatów

Firma ZAPOL, czyli doświadczona i sprawdzona drukarnia offsetowa. Szczecin i okolice

Gdy chcesz powielić wybrane materiały w setkach lub tysiącach egzemplarzy, nasza drukarnia offsetowa w Szczecinie będzie idealnym wyborem. Jeżeli oczekujesz jak najszybszej realizacji mniejszej ilości egzemplarzy, lepszym wyborem będzie metoda cyfrowa. Pierwsza opcja sprawdza się najlepiej w przypadku firm, druga za to jest skutecznym rozwiązaniem dla osób prywatnych. Przygotowanie do pierwszej metody powielania wymaga większej ilości czasu na etapie przygotowania materiałów – konieczne jest stworzenie specjalnych matryc. Mimo to, ZAPOL oferuje szybką realizację również tej usługi. W naszej firmie wyprodukujesz tą metodą m.in. dokumenty firmowe, magazyny, plakaty i książki, akcydensy, wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, czasopisma i firmowe dokumenty.

Proponowany przez nas druk offsetowy plakatów i wielu innych materiałów reklamowych to skuteczna metoda promowania każdego biznesu i organizacji. Wysoka jakość wykonania wpada w oko, zwraca uwagę i na długo zostaje w pamięci. Oferujemy możliwość wytwarzania materiałów w każdym możliwym formacie i w wysokim nakładzie, a także dowolnego doboru podłoża wykorzystywanego do druku. Zalety stosowanej przez nas technologii to najwyższa jakość, szybkość realizacji i możliwość dostosowania każdego projektu do wymagań konkretnego klienta. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to działamy również online, dlatego jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie pytań – do kontaktu!

Drukarnia offsetowa B1

Druk offsetowy B2