Profesjonalny producent kalendarzy skórzanych Szczecin

Grupa ZAPOL ze Szczecina to producent kalendarzy skórzanych i nie tylko! Nasza oferta przeznaczona jest dla firm, urzędów, biur, a także klientów indywidualnych. Zapewniamy Państwu szeroki wybór modeli, przeróżnych formatów oraz układów graficznych kalendarium, które przygotowali nasi specjaliści – graficy i projektanci. To wszystko umożliwia Państwu wybranie kalendarza najlepiej dostosowanego do konkretnych, indywidualnych wymagań. Dzięki nam mogą stać się Państwo właścicielami spersonalizowanego produktu oprawionego w skórę! Oto połączenie klasyki i nowoczesności. W końcu skóra nigdy nie wyjdzie z mody!

Druk i oprawa kalendarzy skórzanych nie mają przed nami tajemnic. W zależności od Państwa potrzeb mogą Państwo wybrać kalendarz w układzie dziennym (z całą stroną przeznaczoną na dodatkowe notatki) lub układzie tygodniowym (w tym przypadku z mniejszymi polami na zapiski, lecz widocznym planem tygodniowym). W kalendarzach książkowych tego typu mogą Państwo znaleźć szczegółowy rozkład godzin dla każdego dnia, fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca czy bieżącą numerację dni i tygodni roku albo część informacyjną, która zawiera wiele praktycznych informacji wraz z mapami. Jak widać, z nami istnieje możliwość personalizacji i indywidualizacji produktu, który z łatwością dopasujemy do Państwa potrzeb!

kalendarz skórzany
druk kalendarzy skórzanych

Druk i oprawa kalendarzy skórzanych w wykonaniu Grupy ZAPOL

Zapewniamy Państwu druk i oprawę kalendarzy skórzanych na najwyższym poziomie. W naszej pracowni i w studiu graficznym stosujemy profesjonalne i najnowocześniejsze metody poligraficzne i introligatorskie. Jeśli chodzi o oprawę kalendarzy, mogą się Państwo zdecydować na oprawę zeszytową, miękką klejoną (jest też opcja jej wzmocnienia dzięki wykorzystaniu wkładu szytego nićmi), a także oprawę twardą całopapierową lub krytą materiałami skóropodobnymi albo płótnopodobnymi. W grę wchodzi też spersonalizowany produkt, który możemy osiągnąć dzięki stworzeniu niebanalnej oprawy według Państwa autorskiego projektu na podstawie przedstawionych naszych specjalistom wizji, który w połączeniu ze skórzanym wykończeniem z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby estetyczne.

W Grupie ZAPOL doskonale wiemy, jak ważne jest doradztwo oraz dyspozycyjność i gotowość dopasowania się do potrzeb Klientów. Chętnie odpowiemy na każde pytanie z Państwa strony i udzielimy informacji dotyczących druku, oprawy i reklamy – zaczynając od pomysłu, przez projekt i dobór odpowiednich materiałów, aż po końcowy druk. Profesjonalny producent kalendarzy skórzanych ze Szczecina gorąco poleca się do Państwa usług! Szczecin i okolice to główne obszary naszego działania, chociaż realizujemy usługi z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU