Profesjonalny druk i oprawa książek

Druk książek w wykonaniu grupy ZAPOL to profesjonalizm w czystej formie! Nasze studio graficzne jest profesjonalnie wyposażone i gotowe do realizacji Państwa zamówień. W naszej atrakcyjnej ofercie znajdują się nie tylko usługi wydawnicze, ale również czynności z zakresu poligrafii i introligatorstwa, a także wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół oryginalne upominki. Naszym priorytetem od ponad dwudziestu pięciu lat jest Państwa zadowolenie ze współpracy. Jesteśmy liderami na rynku, ale jako profesjonaliści wciąż nabieramy bezcennego doświadczenia i wytrwale poszerzamy wiedzę! Gorąco zachęcamy Państwa do współpracy z grupą ZAPOL.

Z badań wynika, że tygodniowo na rynek wydawniczy w Polsce trafia około stu tytułów. Nasza drukarnia offsetowa jest dumna, że średnio kilka z tej setki produkuje się właśnie u nas i właśnie w Szczecinie. Druk i oprawa książek to nasza specjalność! Pracujemy non stop na pełnych obrotach, by lektury szkolne, akademickie, opracowania, beletrystyka i wszelkie inne publikacje warte uwagi były gotowe dla czekających na nowości czytelników. Grupa ZAPOL drukuje książki od początku swojego istnienia na rynku, dzięki czemu jesteśmy doświadczeni w tego rodzaju produkcji. Posiadamy park maszynowy, który gwarantuje Państwu terminowość i wysoką jakość w realizacji zleceń z zakresu druku pozycji książkowych. Oferowana przez nas cena z pewnością Was pozytywnie zaskoczy!

Druk książek – atrakcyjna cena

Charakterystyka najczęściej wykonywanych publikacji z możliwością druku książek online:

 • druk wkładów książek wykonujemy w technologii offsetowej farbami CMYK, używamy też farb Pantone lub HKS;
 • okładki książek drukowane są na kartonie 230 g/m2 do 300 g/m2 w kolorystyce 4+0 lub 4+4 (oprawa miękka);
 • przy oprawie twardej i oprawie w spiralę okładki są zazwyczaj całopapierowe i wykonujemy je z papieru powlekanego o gramaturze 135 g/m2.

Na życzenie Klientów uszlachetniamy książki! Oto najczęściej wykonywane procesy uszlachetnienia:

 • zarówno wnętrze, jak i okładka książki może być zabezpieczone lakierem offsetowym matowym lub błyszczącym (nasze studio to również drukarnia offsetowa książek);
 • okładki książek możemy polakierować lakierem UV w całości lub wybiórczo;
 • okładki książek mogą mieć nałożoną folię błyszczącą albo matową;
 • na okładkach książek możemy nanieść nadruk metodą termodruku wybranych elementów graficznych.

Druk i oprawa książek na wiele sposobów

Gwarantujemy Państwu oprawę książek na najwyższym poziomie. Stosowane przez nas i wykorzystywane w naszej pracowni sposoby oprawy książek to między innymi:

 • oprawa zeszytowa;
 • oprawa miękka klejona;
 • oprawa miękka szyta nićmi i klejona – z wkładem szytym nićmi w celu wzmocnienia;
 • oprawa twarda całopapierowa lub kryta materiałami skóro- albo płótnopodobnymi;
 • oprawa nietypowa według autorskiego projektu Klienta lub na podstawie jego wizji według naszego opracowania technologicznego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy autorów, którzy chcą, by ich twórczość ujrzała światło dzienne. Nasza drukarnia offsetowa online gwarantuje, że Państwa książka będzie ładna i przede wszystkim dobra jakościowo!

Druk książek w twardej oprawie

Druk książki - duży nakład

Druk książki - mały nakład

Druk książki A4

Druk książki A5

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU