Wielki format w wysokiej jakości i dobrej cenie – banery, roll-upy, oklejanie witryn, ścianki reklamowe

Grupa ZAPOL realizuje druk wielkoformatowy banerów reklamowych do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Do powielania dużych obiektów reklamowych stosuje się różne materiały, w zależności od zastosowania, takie jak: banery (do reklam wieszanych), folie samoprzylepne (do oklejania pojazdów, szyldów i okien), płótna (do reprodukcji obrazów). Grupa ZAPOL dysponuje możliwością zastosowania techniki solwentowej w wysokiej rozdzielczości. Proponuje dogodne techniki wykończenia – zgrzew, oczkowanie. Kreuje nowe mocowania, zależnie od indywidualnych potrzeb Klienta. Z Grupą ZAPOL będziesz widoczny z daleka i z bliska. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Druk wielkoformatowy realizowany jest na nowym ploterze solwentowym firmy Roland, zapewniającej znakomitą jakość. Posiadamy możliwości realizacji różnych szerokości i w dowolnej długości. Oferujemy trzy rodzaje folii samoprzylepnych (monomeryczną, polimerową, wylewaną), okiennych (idealnych do stosowania na szkle – np. na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych powierzchniach przezroczystych), dwa rodzaje papieru (blueback – do billboardów i whiteback – do wystaw wewnętrznych, zarówno podświetlanych, jak i oświetlanych), a także możliwość powielania na płótnie błyszczącym lub matowym i zastosowania uszlachetnień w postaci bezbarwnego lakieru lub laminatu, które zwiększą trwałość danego materiału.

Druk wielkoformatowy
Druk wielkoformatowy

Wielkoformatowy, wysokiej jakości druk – Szczecin i okolice

Druk wielkoformatowy w Szczecinie, w postaci bannerów, realizujemy na:

  • Frontlicie – jednostronnym, wysoka wytrzymałość na rozdarcie. Stosowany jako nośnik reklamowy oświetlony od strony zewnętrznej (strona zadrukowana) światłem dziennym lub sztucznym. Poszczególne pasy mogą być łączone poprzez zgrzewanie, tworząc powierzchnię o wymiarach limitowanych tylko wytrzymałością konstrukcji nośnej banera lub możliwościami jego zamocowania.
  • Backlicie – materiale winylowym, przepuszczającym i rozpraszającym światło. Przeznaczony do oświetlenia „tylnego”, podczas dnia zachowuje takie same właściwości wizualne jak frontlit. Poprzez odpowiedni projekt można uzyskać obraz widziany podczas dnia i w nocy, przy podświetleniu banera, który jest uzupełniany o dodatkowe elementy.

Tego typu druk wielkoformatowy wykonujemy również na tworzywie:

  • Blockoucie – materiale przeznaczonym do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego tam, gdzie grafika jest dwustronna i nie może się przenikać. Może mieć także zastosowanie do wyciemniania pomieszczeń hotelowych czy biurowych.
  • Siatce (baner siatkowy) – nośniku reklamowym o strukturze siatki umożliwiającej przepływ powietrza, dzięki czemu baner taki jest odporniejszy na wiatr poprzez eliminację efektu żagla. Szczególnie polecana do zawieszania między słupami, na elewacjach budynków czy rusztowaniach. Posiada wzmocnione brzegi i metalowe oczka zamontowane na obwodzie co 50 cm. Dostępna w wersji matowej o gramaturze 260 g/m2.

FOLIE samoprzylepne:

Folia monomeryczna – przeznaczona do krótko- i średniookresowych (2-3 lata) zastosowań zewnętrznych, na płaskie powierzchnie bez przetłoczeń, np. głębokie wnęki, gdzie istnieje konieczność deformacji folii, w celu dopasowania do trudnego nierównego podłoża.

Folia polimerowa – przeznaczona do długookresowych (5 lat) zastosowań zewnętrznych, na płaskie powierzchnie, z lekkimi przetłoczeniami, np. gdzie istnieje konieczność lekkiej deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

Folia wylewana – przeznaczona do ekstremalnie długookresowych zastosowań – 5 i więcej lat – na zewnątrz. Na nierówne powierzchnie z wyraźnymi przetłoczeniami, gdzie istnieje konieczność deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

FOLIE okienne:

Folia One way vision – specjalna, perforowana folia PCV, biała, błyszcząca, z czarnym spodem, przeznaczona do użytku na płaskich, przeźroczystych powierzchniach, takich jak np. szkło. Nadrukowany na folii obraz jest widoczny, podczas gdy perforacja pozwala na swobodne przechodzenie światła. Stosunek powierzchni do zadruku do całości powierzchni wynosi 50%. Zakres zastosowania to krótko- i średniookresowa reklama zewnętrzna na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych przeźroczystych, nośnikach reklamowych. Ze względu na możliwość gromadzenia się kurzu i wilgoci w perforacji folii zaleca się zabezpieczenie folii laminatem. Folia może być aplikowana tylko „na sucho”.

PAPIER:

Blueback – papier stosowany przy wydrukach billboardów. Tylna błękitna warstwa zapobiega prześwitywaniu poprzednio naklejonych warstw reklamowych.

Whiteback – papier przeznaczony do wystawy wewnętrznej, zarówno podświetlanej, jak i oświetlanej, doskonale nadaje się do wystroju wszelkich pomieszczeń handlowych czy wystawowych.

INNE:

Płótno – błyszczące lub matowe płótno przeznaczone do druku solwentowego jednostronnego, posiadające specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, charakteryzuje się dużą wodoodpornością.

USZLACHETNIENIA:

W celu zwiększenia żywotności nadruku można go pokryć lakierem bezbarwnym lub laminatem. Taka dodatkowa warstwa zabezpieczy grafikę przed wycieraniem przy intensywnej eksploatacji, np. gdy baner jest wielokrotnie rozkładany i składany na targach, lub gdy folia narażona jest na mechaniczne pocieranie – myjnie automatyczne przy reklamach na samochodach.

Najczęściej stosowane MOCOWANIE:

wzory-mocowan-bannerow

Druk wielkoformatowy dwustronny:

wzory-map-wielki-format

Wykonujemy również MAPY WIELKOFORMATOWEROLLUPY oraz ŚCIANKI REKLAMOWE, a także innego rodzaju nośniki wiszące lub stojące przeznaczone do reklamy wewnątrz pomieszczeń.

Druk wielkoformatowy dwustronny

Druk wielkoformatowy dwustronny

Druk wielkoformatowy lateksowy

Druk wielkoformatowy na folii

Druk wielkoformatowy na folii

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU