„Piknik nad Odrą” to najliczniej odwiedzana plenerowa impreza turystyczna w Polsce. Targi turystyczne, Festiwal Smaków Food Trucków, Jarmark Rozmaitości i Sztuki – to tylko niektóre tegoroczne atrakcje. W tym roku odbędzie się 29. edycja Targów Market Tour, które od 16 lat odbywają się w ramach Pikniku. To wyjątkowe miejsce, gdzie przedstawiciele branży turystycznej mogą zaprezentować swoją ofertę. Organizatorem wydarzenia jest Grupa ZART, wspólnie z Żeglugą Szczecińską Turystyka Wydarzenia.

Na „Pikniku nad Odrą” nie może zabraknąć i nas – Wydawnictwa ZAPOL, które od lat przygotowuje m.in. albumy, opracowania historyczne czy foldery turystyczne. Na naszym stoisku będzie można kupić m.in. najnowszą publikację pt. „Czas na Szczecin”, zawierającą wiele informacji i ciekawostek na temat miasta. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ryszard Kotla – autor przewodnika.

Spotkajmy się w najbliższy weekend na Wałach Chrobrego. Czekamy na Państwa w sobotę od godziny 11.00 do 16.00, a w niedzielę od 11.00 do 14.00 przy stoisku nr 23.