7-8 lipca 2012 r. w Szczecinku rozegrano Mistrzostwa Polski oraz Puchar Europy w narciarstwie wodnym na wyciągu. Rozgrywki były niezwykle emocjonujące. Te dwa dni należały zdecydowanie do Idalii Woźniak, młodej i bardzo obiecującej zawodniczki, która czterokrotnie stawała na podium. Idalię z dumą wspiera Grupa ZAPOL.

W zawodach uczestniczyło 67 zawodników z czterech krajów, klasyfikowanych w trzech konkurencjach (slalom, jazda figurowa i skoki oraz tzw. trójkombinacja) i w trzech kategoriach wiekowych (U-15, U-19 i Open). Narciarze Wodni Szczecińskiego Klubu Nart Wodnych „Ski-Line” zdobyli w sumie 15 medali MP oraz ośmiokrotnie stawali na podium w Pucharze Europy.

Idalia Woźniak (U-15) zdobyła 4 złote medale MP oraz zajęła 4 pierwsze miejsca w PE. Krzysztof Bernatowicz (Open) zdobył 1 złoty i 3 srebrne medale MP oraz zajął 3 drugie miejsca w PE. Agata Smoleń (Open) zdobyła 2 srebrne i 1 brązowy – medale MP oraz zajęła raz trzecie miejsce w PE. Mateusz Grzesiak (U-15) zdobył 1 srebrny i 1 brązowy – medale MP.
Jakub Oronowicz (U-19) zdobył 1 brązowy medal MP.
Ada Kusiak (U-19) zajęła 6 miejsce w slalomie i jej wynik uwzględniono w klasyfikacji drużynowej MP, w której narciarze SKNW „Ski-Line” zdobyli srebrny medal.