ZAPOL Sobczyk Sp.j. to od prawie 30 lat najbardziej znana, nie tylko w Szczecinie, firma, która może poszczycić się wieloma wartościowymi publikacjami: książkami, albumami czy czasopismami, a także materiałami promocyjnymi dla biznesu i marketingu.

Jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm i marek. Dostarczamy wysokiej jakości materiały reklamowe, gadżety i upominki. Wyróżnia nas kreatywność, podążamy za trendami. Nasze studio graficzne tworzy nietuzinkowe autorskie ilustracje i oprawy.

Projektujemy, przygotowujemy i wydajemy publikacje albumowe z unikalnymi zdjęciami najlepszych fotografów, książki odkrywające losy ludzi w ujęciu historycznym, artystycznym i muzycznym, a także przewodniki – np. pierwszy polski przewodnik po Pojezierzu Meklemburskim czy prawdziwy news wydawniczy – najbardziej aktualny przewodnik „CZAS na Szczecin” w dwóch wersjach językowych: polskiej i niemieckiej.

Myślimy o najmłodszych. Przygotowujemy kreatywne książeczki dla dzieci. Każde dziecko może przygotować własny projekt kolorowanki czy książeczki 😊

Najnowszą polecaną książką dla dzieci jest „Bogusław X – Gryfita”.To najnowsza publikacja Zamku Książąt Pomorskich skierowana do najmłodszych czytelników. Autorką wydawnictwa jest ilustratorka i graficzka Aleksandra Szwajda. Konsultacji merytorycznej udzieliła Joanna A. Kościelna. Redakcji językowej i korekty dokonała Ewa Szostak.

Książka poświęcona jest postaci Bogusława X (1454-1523). Autorka w krótkich tekstach przedstawia najważniejsze wydarzenia z historii Księstwa Pomorskiego czasów panowania „Wielkiego Księcia” (ślub z królewną Anną Jagiellonką, reforma skarbu, podróż do Ziemi Świętej, walka z rozbojem na drogach) i pięknie je zilustrowała. Młody odbiorca – wkrótce, mamy nadzieję – entuzjasta historii, odkrywać będzie przeszłość także poprzez formy aktywizujące, gry i zabawy: kolorowanki, wykreślanki, rysowanki.

Publikacja „Bogusław X – Gryfita” powstała w ramach zadań edukacyjnych promujących wiedzę o historii i kulturze Księstwa Pomorskiego realizowanych przez Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Projekt książki powstał w kooperacji Wydziału Współpracy Terytorialnej i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wydziału Grafiki Akademii Sztuki w Szczecinie w ramach zadań „Szlak Gryfitów”.

Publikację wydrukowano w firmie ZAPOL.

Więcej o NAS na:

https://www.magazynprzedszkola.pl/node/2087