Tanie i skuteczne ulotki składane. Wybierz firmę ZAPOL!

W naszej ofercie można znaleźć wiele nowoczesnych usług związanych z promowaniem produktów, usług, wydarzeń, firm i marek. Jedną z nich są ulotki składane. Drukarnia ZAPOL posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w reklamowaniu różnego rodzaju firm i usług. Nasze wydawnictwo wyposażone jest w nowoczesne maszyny, które umożliwiają wykonanie materiałów reklamowych technologią solwentową, offsetową i cyfrową. Metoda cyfrowa polecana jest przede wszystkim wtedy, gdy chcemy jak najszybszej realizacji zlecenia. Offset to technologia stosowana w przypadku wysokonakładowych zleceń, które wymagają zastosowania bogatej gamy kolorystycznej i wysokiej jakości. Klient sam decyduje, która opcja odpowiada mu najbardziej.

Indywidualne podejście do wykonywanych zleceń to jeden z naszych priorytetów. Kolejnym jest kreatywność, szybkość realizacji zamówień oraz ogromna dbałość o jak najlepszą jakość. Proponujemy plakaty, banery, oraz wysokiej jakości ulotki składane – drukarnia wyposażona jest w zaawansowane technologicznie, nowoczesne maszyny, które pozwalają na masową produkcję różnego rodzaju materiałów reklamowych. Wykonujemy je na podstawie autorskich projektów, powielając materiały dwustronne i jednostronne, zależnie od potrzeb klienta. W przypadku metody offsetowej realizujemy zlecenia w kolorystyce CMYK, HKS oraz Pantone.

Ulotki składane
Ulotki składane

Wysokiej jakości ulotki składane. Drukarnia ZAPOL

Tego rodzaju produkt jest interesującą alternatywą dla tradycyjnych reklam, które spotykamy na ulicach i w skrzynkach pocztowych niemal każdego dnia. Co wyróżnia go na ich tle? Przede wszystkim, jest zdecydowanie bardziej elegancki. Pozwala również na czytelniejsze i dokładniejsze przedstawienie informacji oraz na uzyskanie bardziej estetycznego układu treści. To nie jedyne możliwości, które dają ulotki składane. Drukarnia ZAPOL realizuje je w formie estetycznie wykonanych folderów reklamowych, posiadających wybraną liczbę stron.

Taka forma pozwala na zawarcie znacznie większej ilości informacji. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które szukają alternatywy dla klasycznych katalogów na różnego rodzaju targi, konferencje, eventy, czy spotkania biznesowe. Taka forma jest znacznie przystępniejsza i lżejsza dla potencjalnych kontrahentów, klientów i uczestników spotkań. Do powielania wykorzystujemy najczęściej formaty takie jak: A6, A5, A4 i DL, jednak mogą być produkowane również w formatach dowolnych i szeregu B. Szeroki zakres dostępnych usług i możliwości sprawia, że dostarczamy wysokiej jakości ulotki składane. Grupa reklamowa ZAPOL to firma, której warto powierzyć każde zadanie!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl
Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski.

POBIERZ ZLECENIE DRUKU