Ulotki bindowane wysokiej jakości to gwarancja sukcesu marketingowego. W Zapol oferujemy profesjonalny druk na najlepszych maszynach w dobrej cenie.

Prezentacja firmy i jej usług opiera się przede wszystkim na dobrze zaprojektowanej reklamie. Zamiast stawiać na standardowe rozwiązania, najlepiej pójść w nieco innym kierunku, wybierając ulotki bindowane. Ta mniej standardowa forma promocji umożliwia przedstawienie dużej ilości informacji w postaci niewielkiej reklamy. Idealnie sprawdzi się na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych, eventach firmowych i wszędzie tam, gdzie chcemy zostać zapamiętani i poinformować o swojej działalności większą grupę osób. Firma ZAPOL zajmuje się projektowaniem i drukowaniem tego typu materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość i estetykę wykonania, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Każdy z nas zna problem, który polega na wyrzucaniu materiałów reklamowych do kosza. Zdarza się, że nie są one wystarczająco ciekawe, albo po prostu kiepsko wykonane. Ulotki bindowane to inna kategoria – strony oprawiane są w jednoelementowy, plastikowy grzbiet, który jest mocowany ręcznie. Dzięki temu nabierają one innego, bardziej zaawansowanego charakteru i dają nam szansę na wzbudzenie większego zainteresowania ze strony odbiorcy. Pozwalają również na umieszczenie kilku stron zamiast jednej, co jest szczególnie przydatne, gdy zależy nam na przystępnym przedstawieniu działalności firmy lub organizacji w możliwie jak najbardziej przystępnej formie.

Ulotki bindowane
Ulotki bindowane

Reklamowe ulotki bindowane. Sposób na wypromowanie Twojej firmy

Nasza firma drukuje tego typu materiały na podstawie autorskich projektów w technice cyfrowej lub offsetowej. Cyfrowa technologia stosowana jest przy mniejszych ilościach, a offset w przypadku setek lub tysięcy egzemplarzy. Realizowane przez ZAPOL ulotki bindowane wyróżniają się jakością wykonania, dobrą ceną, oraz możliwością zastosowania różnego rodzaju wzmocnień i pokrycia ich produktami zwiększającymi odporność na szybkie zużycie. Na życzenie możemy więc uszlachetnić je punktowym lakierem UV, tłoczeniem, lakierem offsetowym, laminowaniem folią matową lub błyszczącą.

Zapewniamy także wyrazistość i różnorodność kolorystyczną. W technologii offsetowej drukujemy w kolorystyce CMYK, HKS oraz Pantone. Możemy powielać jednostronnie, jak i dwustronnie. Do druku najczęściej stosujemy papiery powlekane matowe lub błyszczące, ale także inne rodzaje surowców, takich jak papier offsetowy. Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że zamówione ulotki bindowane będą dostosowane do Twoich oczekiwań, wykonane z wyjątkową starannością, kreatywnością i dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl
Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski.

POBIERZ ZLECENIE DRUKU