Sztancowanie, czyli profesjonalne wykrawanie w wydawnictwie ZAPOL

Jeżeli zależy nam na stworzeniu wyjątkowego przedmiotu, np. w formie fantazyjnych kartek świątecznych, oryginalnego kalendarza, notesów itp., sztancowanie to idealny sposób na uzyskanie fantazyjnych efektów. Sam proces polega na wykrawaniu (czyli wycinaniu) odpowiednich kształtów z miękkich materiałów, takich jak papier, tektura, czy karton. Za pomocą tej metody można osiągnąć nawet najbardziej skomplikowane, fantazyjne kształty. Całość odbywa się z użyciem specjalnych maszyn wyposażonych w wykrojnik, płytę ze sklejki brzozowej i lasera. W wypalonych laserem kształtach umieszcza się specjalne, wykrajające noże, które pozwalają na uzyskanie dowolnych wzorów.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać sztancowanie. Szczecin i okolice zapraszamy do skorzystania z tej możliwości w ramach usług firmy ZAPOL – wydawnictwie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Posiadamy odpowiedni, nowoczesny sprzęt, który wiernie odwzorowuje wszelkiego rodzaju kształty zaprojektowane przez grafika. Oprócz tego, zapewniamy pomoc w tworzeniu koncepcji, projektów, oraz późniejszej dystrybucji każdego tytułu, kartek, czy kalendarzy. Zajmujemy się szeroko pojętą działalnością wydawniczą, dlatego wybierając nas, stawia się na kompleksowy zakres usług.

Drukowanie, dystrybucja, sztancowanie. Szczecin i okolice – zapraszamy!

Temu procesowi można poddać wiele zróżnicowanych materiałów. Sztancowanie może zostać wykonane na: papierze powlekanym, np. do produkcji ulotek, zawieszek, toreb papierowych, kopert; tekturze falistej i mikrofali – czyli do produkowania zbiorczych opakowań i pudełek; folii samoprzylepnej – do etykiet i naklejek; produktów kaszerowanych – materiały POS, teczek firmowych, opakowań. Nasza firma zajmuje się wycinaniem w tekturze falistej, również tej wielowarstwowej, a także w innych, miękkich materiałach z tworzywa sztucznego, np. priplaku.

Co więcej, ZAPOL posiada szeroki zakres wykrojników, dzięki czemu klient nie musi ponosić kosztów ich wykonania. Dysponujemy również otwornicami o różnych średnicach, nożami bigującymi, perforującymi, co sprawia, że sztancowanie może przebiegać z zastosowaniem większości operacji technologicznych, gwarantując wiele ciekawych efektów w wyjątkowo dobrej, atrakcyjnej cenie. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU