Wyjątkowe studio graficzne w Szczecinie

W ZAPOL uważamy, że każdy ruch reklamowy zawsze zaczyna się od kreacji Nasz niezastąpiony zespół projektantów i grafików urzeczywistnia najśmielsze wizje, a nasze studio graficzne w Szczecinie nie ma sobie równych! Posiadamy kompetencje w zakresie projektowania graficznego, składu i przygotowania plików do druku. W Grupie ZAPOL możliwa jest kompleksowa obsługa od A do Z – towarzyszymy Państwu od projektu, przez wykonanie aż po dostawę ostatecznego produktu. Oszczędzamy w ten sposób budżety naszych Klientów, ponieważ mogą Państwo zrezygnować z ogniw pośredniczących i wszystko wykonać w jednym miejscu, mając gwarancję wysokiej jakości na każdym etapie procesu produkcji. Opracowujemy graficznie wszelkiego rodzaju publikacje, wśród których wymienić można między innymi katalogi, książki, raporty roczne czy czasopisma. Projektujemy wygląd wszelkich materiałów reklamowych: in-door i out-door.

Skąd bierzemy pomysły? Czerpiemy je z obserwacji życia. Wiemy, że kolorowa ulotka albo służy za podkładkę pod kiwający się stół, albo jest łapczywie skanowana w poszukiwaniu informacji o cenie i cechach produktu. Projektowanie graficzne to nasza pasja, a nasze szczecińskie studio to jakość sama w sobie! My wychodzimy z założenia, że o tym, do czego zostanie użyta ulotka, decyduje pierwszy, szybki rzut oka. Okładka książki jest dobra wtedy, kiedy odróżnia się od tysiąca innych na półce. Wszystko, co prowokuje lub po prostu jest ładne, chce być oglądane i czytane. Dlatego tak bardzo liczą się dla nas pomysł i estetyka.

Projektowanie graficzne to nie tylko kreacja i pomysł, ale również projekt, skład i druk

Podczas tworzenia projektu graficznego wykorzystujemy wszystkie technologie dostępne w poligrafii. Podczas tworzenia utrzymujemy stały kontakt z Klientem i na bieżąco informujemy o postępie prac. W przypadku, kiedy zaproponowane pomysły (rodzaj surowca, dodatkowa operacja wzbogacająca prace, na przykład tłoczenie) powodują przekroczenie budżetu, oferujemy zamienne, tańsze rozwiązania. Projektujemy graficzną oprawę wszystkich produktów wchodzących w skład naszych usług – od książek, po wizytówki, od stron www po filmy, od logo po miejsce i sposób znakowania dowolnych przedmiotów.

„Skład tekstu” i „łamanie tekstu” to pojęcia o długiej historii. Dawniej dominującą techniką druku była typografia. Tekst był składany z pojedynczych, najczęściej ołowianych czcionek lub z wierszy wykonanych na linotypie. Samo łamanie polegało na ułożeniu szpalty tekstu w łamy na kolumnie. Obecnie wszystko wykonywane jest na komputerach, przy pomocy specjalistycznego oprogramowania. W Grupie ZAPOL używamy oprogramowania Adobe. Proces przygotowania graficznego określa się mianem DTP ang. Desktop Publishing (co oznacza: „publikowanie zza biurka”). Jego etapem jest proces Prepress, który polega na ustaleniu spadów oraz linii cięcia do formatu netto. Daje pewność, że w procesie oprawy nie zostaną obcięte paginy, tekst lub grafika.

Studio graficzne w Szczecinie ZAPOL to profesjonalny druk

Druk jest dla nas bardzo ważny, dlatego staż w drukarni offsetowej i introligatorni jest obowiązkowy dla każdego członka naszego zespołu. Studio graficzne Grupa ZAPOL w Szczecinie wychodzi założenia, że taki staż to ważny element kształtujący pracę grafika i jego podejście do projektowania. Znajomość procesów introligatorskich, specyfiki druku offsetowego powoduje, że projekty wykonane przez Grupę ZAPOL wyróżniają się na tle konkurencyjnych wyrobów.

Dobrze przygotowany plik jest podstawą taniego i szybkiego druku. Daje pewność uzyskania najwyższej jakości. Właściwie zapisany i przesłany plik nie wymaga dodatkowej ingerencji pracownika, eliminuje konieczność dokonywania poprawek, a tym samym powstania błędów. Zdecydujcie się Państwo na Grupę ZAPOL i nasze profesjonalne przygotowanie plików do druku – będzie szybko, fachowo i bezbłędnie. Szczecin i okolice to główne obszary naszego działania, chociaż realizujemy usługi z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU