Drukujemy opakowania kartonowe w Szczecinie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

To wyjątkowe tworzywo, które ma taką mnogość zastosowań, że w Grupie ZAPOL zajmuje osobną „półkę” ofertową. Jako doświadczony producent opakowań kartonowych, stawiamy na jak najwyższą jakość usług. Z tego tworzywa produkujemy pudełka, zabawki, standy, wobblery, okładki, koperty, autorskie opatentowane projekty obudowania wszystkiego. Dzisiaj jest moda na bycie eco, a tego typu odnawialne tworzywo sprzyja firmom, które chcą budować swój wizerunek także poprzez oprawę towaru, na których produkują materiały reklamowe i informacyjne. Tego typu tworzywo jest plastyczne, tańsze i ciekawsze niż wiele innych standardowych rozwiązań poligraficznych. Zachęcamy do stosowania go w reklamie.

Nie dziwi więc, że właśnie ten rodzaj materiału jest jednym z najczęściej wykorzystywanym do promowania dużych i mniejszych marek z wielu zróżnicowanych branż. Produkujemy nasze opakowania tekturowe w Szczecinie, który stanowi główny obszar naszego działania. ZAPOL to firma z tradycjami, w której doskonale orientujemy się w aktualnie panujących trendach oraz wymaganiach współczesnego klienta. Piękna, wysokiej jakości oprawa produktu to jedna z istotniejszych rzeczy, które mają bezpośredni wpływ na zwiększenie sprzedaży. Zajmujemy się produkcją pudełek i innych opraw produktowych zarówno dla handlu, gastronomii, jak i przemysłu. Orientujemy się w potrzebach zróżnicowanych branż, dlatego zaufało nam do tej pory już wiele firm.

Opakowania kartonowe

Idealne pudełko tekturowe? Szczecin i okolice zapraszamy do skorzystania z usług firmy ZAPOL

Stawiamy na szybką realizację zleceń. Bierzemy pod uwagę wymagania każdego klienta i charakterystykę produktu oraz rynku, na którym musi się odnaleźć. Druk opakowań kartonowych realizujemy również dla standardowych rozwiązań, np. w postaci pudełek do pizzy, w których liczy się klasyczny kształt, właściwe wymiary i obecność logo lub nazwy na opakowaniu. Wszystko zostanie dostosowane do Państwa oczekiwań i wymagań. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który sprawdzi się w produkcji różnego rodzaju pudeł, w wielu zróżnicowanych rozmiarach. Co więcej, zapewniamy produkcję wysokonakładową, również w setkach, jak i tysiącach egzemplarzy.

Dobrze dobrana oprawa towaru to klucz do sukcesu każdej firmy. Współczesny klient doskonale wie, czego chce, zwraca uwagę na aspekt wizualny, dobrą jakość, a także na takie szczegóły jak kolorystyka czy wzory. Zapewniamy kompleksową realizację w jednym miejscu. Jako doświadczony producent opakowań tekturowych dostarczamy skuteczne, sprawdzone rozwiązania dla firm z każdej branży. Zapewniamy również korzystne warunki finansowe i możliwość dostosowania jakości do ceny preferowanej przez klienta. Wszystko to w krótkim czasie wykonania, z możliwością uzyskania profesjonalnej porady, a także sprawną obsługą klienta. Karton to nasza specjalność, dlatego zachęcamy do kontaktu i skorzystania właśnie z naszych usług! Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia na druk opakowań tekturowych z całej Polski.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU