WIZYTÓWKI/ PAPIER FIRMOWY/ KOPERTY/ NOTESY

„Ubierz” swoją korespondencję i spotkania biznesowe w rozpoznawalne, estetyczne znaki, tak by elegancja i profesjonalizm były pieczątką Twojej działalności już w pierwszym kontakcie z kontrahentem. Obecnie króluje prostota, ale także użyteczność. Ma być czysto, poręcznie, trwale. I dzięki nam tak właśnie jest. Przygotowujemy dowolne formaty w dowolnej kolorystyce (z palety CMYK, Pantone, HKS). Proponujemy papiery gładkie, powlekane, ozdobne, fakturowane. Z wytłoczeniami i lakierowaniem całościowym lub punktowym.

Wizytówki wykrawamy w dowolne kształty i zaokrąglenia. Przygotowujemy rewers w formie kalendarzyka. Można wybierać spośród notesów sklejonych w bloczki lub notesów w okładce, albo samoprzylepnych, notesików z magnesem, dowolnie wykrojonych, z miejscem na długopis. Koperty mogą być wykonane w dowolnym formacie – z oknem lub bez, samoklejące lub samoklejące z paskiem zabezpieczającym. Produkowane przez Grupę ZAPOL dokumenty firmowe wyróżniają Twoją korespondencję.

FORMULARZE/ ANKIETY/ POLECENIA PRZELEWÓW

Wiele firm z konieczności wymogów prawnych bądź z racji obsługi klienta nieinternetowego potrzebuje druków do wysyłki masowej. Na tym polu obsługujemy m.in. firmy ubezpieczeniowe i finansowe. Z doświadczenia Grupy ZAPOL wynika, że kluczowe jest tu przygotowanie dobrego szablonu, który następnie dzięki naszym nowoczesnym i wydajnym maszynom powielamy. Gotowe paczki z wyliczonymi arkuszami jadą w Polskę do różnych oddziałów firm.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU