ZAPOL – grupa reklamowa tworząca najlepsze plakaty wielkoformatowe w Szczecinie

Dobrze zaprojektowana reklama powinna zapewniać firmie rozpoznawalność, budzić pozytywne skojarzenia i przekazywać informacje w najlepszy możliwy sposób. ZAPOL realizuje druk plakatów wielkoformatowych w Szczecinie, które zachwycają jakością wykonania. Doskonale wyposażony park maszynowy oraz doświadczenie i wiedza naszych pracowników sprawiają, że każde wykonywane przez nas zlecenie zachwyca zarówno trwałością, jak i kolorystyką. Dobrze wykonana reklama musi zwracać uwagę, dobrze prezentować się w przestrzeni publicznej, oraz w intrygujący sposób przedstawiać dany temat. Duży rozmiar tego typu nośników promocji outdoorowej to doskonała metoda na uzyskanie takiego właśnie efektu. Realizujemy wydruk na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy technologię maszyn solwentowych oraz farb, które trwale łączą się z wybranym podłożem. Druk plakatów wielkoformatowych wykonujemy za pomocą farb z obszaru kolorystycznego CMYK. Oznacza to, że klient ma możliwość dobrania szerokiego zakresu kolorystycznego i nietypowych barw. Najczęściej wykonujemy grafiki na papierze powlekanym w gramaturze od 135g/m2 do 170g/m2. Zdarza się, że wykorzystujemy jednak surowce o niższej gramaturze (do 110g/m2), a także, że realizujemy je na kartonach, które są zdecydowanie bardziej sztywne. Do tej pory realizowaliśmy zarówno zlecenia na materiały reklamujące szkolenia, konferencje, promocje, koncerty, czy spotkania autorskie oraz wiele innych.

Plakaty wielkoformatowe
Plakaty wielkoformatowe

Profesjonalny druk plakatów wielkoformatowych w Szczecinie

Dzięki temu posiadamy wiedzę o tym, jak stworzyć idealne materiały promujące niemal każde wydarzenie. Druk plakatów wielkoformatowych może polegać nie tylko na wytworzeniu tego typu produktów reklamowych, ale również na ich wzmocnieniu i uszlachetnieniu za pomocą zastosowania różnych środków i metod przedłużających trwałość. Odporność zwiększymy nakładając matową lub błyszczącą folię, oprawiając w metalowe listwy, które ułatwią zawieszenie, nakładając lakier offsetowy błyszczący lub matowy, albo lakier UV matowy lub błyszczący w niektórych miejscach lub na całej powierzchni, a także poprzez poddanie procesowi kaszerowania do sztywnej powierzchni (np. tektury, polipropylenu czy PCV).

Możliwości firmy ZAPOL pozwalają stworzyć dowolne materiały promocyjne i reklamowe, które zachwycają jakością wykonania. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom będą odpowiednio trwałe i możliwe do wielokrotnego wykorzystania. Druk plakatów wielkoformatowych od lat cieszy się ogromnym powodzeniem w każdej branży. Nic tak nie napędza zainteresowania firmą, wydarzeniem, czy sprzedaży, jak dobrze wykonany, wysokiej jakości reklama wizualna. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU