Najlepsza reklama wizualna, czyli plakat. Drukujemy w formacie B1

To bardzo modna i znana od wielu lat forma reklamy wizualnej. Nie dziwi fakt, że wciąż wiele firm, organizacji, grup, oraz osób prywatnych, decyduje się na druk plakatów. B1, B2, A1, A2, A3 to najpopularniejsze formaty, z jakimi mamy do czynienia w miastach. Są idealną formą dotarcia do większego grona osób w tym samym czasie. Wystarczy pomyśleć, że każdego dnia w danym miejscu pojawiają się setki ludzi – i zastanowić się, jak często sami zerkamy na różnego rodzaju bannery, postery, czy rollupy pojawiający się w miejscach publicznych. Przechodząc obok, czekając na przystanku, spacerując – niejednokrotnie rzucimy spojrzenie na pojawiającą się po drodze reklamę. Oczywiście tylko pod warunkiem, że zwróci ona naszą uwagę.

W tym celu, musi być nie tylko odpowiednio duża, ale również ciekawie wykonana. Firma ZAPOL oferuje swoim klientom druk plakatów B1, które będą cechować się wyjątkowo dobrą jakością, a także interesującą formą wykonania. Jeżeli nie mają Państwo gotowego projektu, albo nawet brakuje pomysłu na stworzenie intrygującej reklamy, nasz zespół stworzy ją dla Państwa od samych podstaw. Najczęściej chcemy, aby była oryginalna i zwracająca uwagę. Właśnie w tym specjalizuje się nasz zespół – w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów, produkcji materiałów wyjątkowych, kreatywnych i skutecznych w swoich działaniu. Wszystko to opiera się na naszym wieloletnim już doświadczeniu w organizowaniu różnego rodzaju akcji promocyjnych.

Druk plakatów B1

Zamówisz u nas druk plakatów B1 oraz w wielu innych popularnych formatach

Nasze technologie to powielanie solwentowe, cyfrowe oraz offsetowe. Druk plakatów B1 i w pozostałych formatach można odebrać w formie paczki pakowanej na płasko, lub w formie zwijanych rulonów. Drugie rozwiązanie poleca się w sytuacji, gdy postery trzeba wysłać w różne miejsca. Zapewniamy doskonałą kolorystykę, ponieważ do powielania wykorzystywana jest farba z zakresu kolorystycznego CMYK, HKS oraz Pantone. Najczęściej stosowaną gramaturą jest zakres od 135g/m2 do 170g/m2, często jednak wykorzystujemy również niższe oraz wyższe gramatury (115g/m2 lub 300g/m2).

Zapewniamy druk plakatów B1 w doskonałej jakości. Realizowane przez nas materiały są wysoce wytrzymałe, odporne na zniszczenie wynikające ze zwykłego użytkowania, zwłaszcza, gdy są specjalnie wzmocnione. Możemy zwiększyć trwałość uzyskanych materiałów za pomocą lakieru offsetowego, lakieru UV, poddawaniu procesowi kaszerowania, albo w wyniku nałożenia folii matującej lub błyszczącej. Klient może zamówić też dodatkowe ułatwienie do zawieszania posterów w postaci metalowych listew.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU