ZAPOL – najlepsza drukarnia plakatów. A3, A2, A1, B1 – wybierz swój idealny format!

Klient kupuje oczami – to zasada znana już od wielu lat. Sprawny marketing opiera się więc na tworzeniu reklam i produktów, które skutecznie przyciągają wzrok. Druk plakatów A3 oraz w innych popularnych formatach pozwala uzyskać efekt wizualny, który skutecznie przekonuje do zakupu, wzięcia udziału w wydarzeniu, evencie, czy promocji. Poster może również nagłaśniać jakiś problem, prezentować sukcesy danej organizacji, jednostki, czy firmy. To niezawodny sposób na stworzenie dobrej opinii na wybrany temat, który niezależnie od branży czy tematyki, zawsze budzi zainteresowanie. Umieszczony w przestrzeni publicznej, na ulicy, wewnątrz budynków, sprawia, że każdy chociaż zerknie, aby zobaczyć, czego właściwie dotyczy.

Reklama w takiej formie ma już setki lat, a mimo to wciąż odnotowuje rosnące zainteresowanie. Druk plakatów (A3, A1, A2) rozwija się z biegiem czasu, usprawniając metody i środki wizualnego komunikowania różnego rodzaju informacji. Obecnie mamy możliwość zamówienia materiałów reklamowych na „teraz”, czyli ekspresowo. Wówczas stosuje się najczęściej metodę cyfrowego powielania, która pozwala na bardzo szybkie uzyskanie upragnionego efektu. Do wysokonakładowych ilości i potrzeby utworzenia materiałów w wyższej jakości (kolorów, kształtów), zdecydowanie częściej stosuje się offset. Ten rodzaj technologii umożliwia nam powielanie masowe, które opiera się na wykorzystaniu specjalnie dostosowanych matryc.

Druk A3
Druk plakatów A3

Profesjonalny druk plakatów A3. Postaw na specjalistów od reklamy i outdooru

Dzięki offsetowi uzyskamy dobre jakościowo materiały reklamowe nawet w setkach lub tysiącach egzemplarzy. Dobrze wykonany druk plakatów A3 pozwoli uzyskać zamierzony efekt reklamowy. W naszej firmie stawiamy nie tylko na jakość w procesie powielania, ale również na zwiększanie trwałości uzyskanych materiałów. Właśnie dlatego mogą Państwo zamówić dodatkową usługę pokrycia posterów lakierem UV matowym lub z połyskiem, lakieru offsetowego matowego lub błyszczącego, błyszczącej lub matowej folii, a także umieszczenia metalowych listew, które umożliwią łatwiejsze zawieszenie.

Co więcej, osobom wymagającym wyjątkowej trwałości, możemy zapewnić również zastosowanie specjalnego procesu kaszerowania, który umożliwi osiągnięcie sztywnej powierzchni, takiej jak pcv, polipropylen lub tektura. W firmie ZAPOL druk A3 i w innych standardowych rozmiarach jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy także szybki czas wykonania zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU