Powielanie plakatów w formacie A2. Realizujemy zlecenia klientów ze Szczecina i okolic

To jeden z absolutnych niezbędników w marketingu i reklamie outdoorowej. Doskonale pobudza emocje, wpływa na odbiorcę, przekazuje informacje w łatwy do zapamiętania sposób. Druk plakatów A2 cieszy się niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców. Pięknie wykonana reklama, estetyczna i w odpowiednim, wyraźnym formacie, to idealny sposób na zwrócenie uwagi. U nas wykonasz materiały promujące imprezę, koncert, event, spotkanie biznesowe, szkolenia, produkty, usługi, promocje, koncertowe, teatralne, filmowe oraz informacyjne. Niezależnie od branży, w której działasz, nasza firma dostarczy Ci materiały promocyjne najwyższej jakości i dostosowane do Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Wszystko to dostosowane do branży, w jakiej chcesz zaistnieć.

Do produkcji stosujemy między innymi druk plakatów A2 offsetowy, jak i cyfrowy. Pierwszy z nich pozwala na uzyskanie doskonałych jakościowo kolorów, efektu głębi, oraz na o wiele wyższą, zachwycającą jakość. Cyfrowy, o nieco mniej idealnej jakości w przypadku rozdzielczości, zapewnia ekspresowe, wyjątkowo szybkie wykonanie. Oczywiście również świetnie prezentuje barwy, ale to właśnie offset jest przeznaczony dla osób poszukujących najwyższej jakości. Ceny zależne są od nakładu, czyli ilości zamówionych sztuk. Im większe zamówienie, tym cena pojedynczej sztuki niższa. Dużo zależy również od tego, czy chcą Państwo wykonania posteru przez nasz zespół, czy przychodzą Państwo z gotowym projektem do powielenia.

Plakaty wielkoformatowe
Druk plakatów A1

Sprawdź druk plakatów A2 w firmie ZAPOL – wybierz naszą atrakcyjną ofertę

Na odbiorcę wpływa nie tylko bogata gama kolorystyczna, wysoka jakość, oraz format, czyli wielkość reklamy. Znaczenie ma również jej estetyka, czyli niezmienność wyglądu w wyniku długiego czasu użytkowania. Dlatego nasz druk plakatów A2 można dodatkowo ulepszyć za pomocą specjalnych uszlachetnień. Wśród naszych propozycji, które zwiększą trwałość posterów, znajduje się lakierowanie, pokrywanie lakierem UV, pokrycie błyszczącą lub matową folią, oprawianie w metalowe listwy, które dodatkowo ułatwią zawieszenie, a także poddawanie kaszerowaniu, czyli uzyskiwaniu sztywnej powierzchni takiej jak pcv, tektura czy polipropylen.

Klient może wybrać również sposób konfekcjonowania i wykończenia materiałów – można wybrać pakowanie „na płasko” w paczki o określonej ilości sztuk, albo w zwijane rulony, w określonej ilości sztuk. Druga opcja wybierana jest przede wszystkim wtedy, gdy istnieje konieczność wysyłania posterów w różne miejsca. Jak widać, oferowany przez nas druk plakatów A2 to szeroki wybór możliwości, ponieważ stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU