Postaw na stylowe rozwiązania. Stylowe, eleganckie opakowania od firmy ZAPOL

Każdy produkt sprzedaje się nie tylko dzięki dobrej reklamie i spełnianiu swoich najważniejszych funkcji, ale również dzięki atrakcyjnemu wyglądowi. Pięknie wykonane pudełko może wiele zmienić, dlatego proponujemy Państwu ekskluzywne opakowania. Szczecin to obszar, w którym działa nasza firma, jednak przyjmujemy zamówienia z innych regionów. Stylowy design, idealnie oddający charakter danego produktu i marki to jedna z naszych specjalności, którą zajmujemy się już od wielu lat. ZAPOL to firma z tradycjami i doświadczeniem, stale rozwijająca się i poszerzająca swój asortyment, stosowane technologie i ofertę. Dzięki temu, tak wielu klientów jest zadowolonych z naszych usług.

Ten rodzaj pudełek sprawdzi się zwłaszcza w przypadku produktów luksusowych, ale nie tylko. Ekskluzywne opakowania to również doskonały sposób na urozmaicenie zestawów prezentowych, albo na stworzenie indywidualnie zaprojektowanego pudełka dla wyjątkowej osoby. Przyjmujemy zlecenia zarówno wysokonakładowe, jak i te od osób indywidualnych, zainteresowanych pozyskaniem stylowego dodatku do prezentu lub do domu. Bardzo często tego typu oprawa stosowana jest również przez firmy, które chcą stworzyć pudełko z własnym logiem, zawierające firmowe gadżety lub prezenty dla uczestników różnego rodzaju targów, konferencji, promocji itd. Niezależnie od Twojego celu, stworzymy projekt i wyprodukujemy idealnie dopasowaną oprawę, pasującą do każdej okazji.

Ekskluzywne opakowania

Wysokiej jakości ekskluzywne opakowania. Szczecin – miasto, w którym funkcjonuje firma ZAPOL

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę? Przede wszystkim ze względu na to, że już od dwóch dekad tworzymy skuteczne materiały promocyjne i reklamowe dla firm i organizacji funkcjonujących w Szczecinie oraz okolicach. ZAPOL jest jednak firmą o zasięgu ogólnopolskim, dlatego przyjmujemy zamówienia na ekskluzywne opakowania z całego kraju. Oferujemy kompleksową obsługę w jednym miejscu – obejmującą zarówno stworzenie projektu, jak i dobór kolorystyki oraz samo wyprodukowanie pudełka, które odbywa się w siedzibie naszej firmy. Dzięki temu klient ma stały wgląd i kontrolę nad przebiegiem wykonywania zlecenia.

Zyskuje również pewność, że wszystko będzie wykonane tak, jak powinno. Jeżeli poszukują Państwo doświadczonej firmy, której zaufało już wiele znaczących firm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w siedzibie. Preferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego z nami zyskują Państwo pewność, że stworzymy ekskluzywne opakowania dostosowane do Państwa potrzeb. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!