ZAPOL – drukujemy i sztancujemy opakowania

Jeżeli zależy Ci na wyróżnieniu swojej firmy na tle innych, lub stworzeniu wyjątkowego upominku dla swoich klientów, nasze usługi będą strzałem w dziesiątkę. Druk i sztancowanie opakowań to jedna z naszych specjalności. Specjalnie zaprojektowane pudełko doskonale sprawdzi się w formie idealnej oprawy dla każdego produktu, albo zestawu upominkowego na targach czy konferencjach. Wyobraź sobie logo swojej marki na estetycznie zaprojektowanych i wyprodukowanych kartonach, które będą nie tylko doskonałą formą reklamy wizualnej, ale również funkcjonalnym i praktycznym dodatkiem, który zwiększa prestiż firmy w oczach klienta. ZAPOL to idealne miejsce dla osób poszukujących produkcji wysokonakładowej.

Oferujemy m.in. powielanie offsetowe, czyli umożliwiające produkcję w setkach, a nawet tysiącach egzemplarzy. To również opcja, dzięki której nasz druk i sztancowanie opakowań pozwolą wyróżnić się Twojej marce na rynku. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki wysokiej jakości otrzymanego produktu, oraz możliwości wykorzystania niestandardowych, bardziej zróżnicowanych i wyrazistych kolorów, takich jak np. pantone, srebro, czy złoto. Pięknie wyglądająca oprawa Twojego produktu lub zestawu gadżetów to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Doskonała jakość pudełka będzie dodatkowo świadczyć o wysokiej jakości usług Twojej firmy.

Sztancowanie opakowań
Druk opakowań

Profesjonalny druk i sztancowanie opakowań w firmie ZAPOL

Decydując się na naszą usługę, wybierasz sprawdzone wydawnictwo z tradycjami. Zajmujemy się promowaniem marek, tworzeniem materiałów reklamowych, oprawy wizualnej, eventów oraz drukiem i reklamą książek czy czasopism. Jak widać, druk i sztancowanie opakowań to tylko jedna z naszych usług, z których może skorzystać każda – zarówno duża, jak i mała – firma. Nasi pracownicy są osobami posiadającymi ogromne doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu każdego rodzaju pudełek, plakatów, bannerów, czy ulotek. Świadczyliśmy usługi dla wielu zróżnicowanych branżowo firm, dlatego poradzimy sobie z każdą tematyką usługową i produktową.

Obecnie inwestujemy w park maszynowy, który aktualnie dysponuje najnowocześniejszymi metodami produkcji, a także realizujemy usługi powielania cyfrowego. Dzięki temu możemy zapewnić nie tylko najwyższą jakość, ale również szybki proces wytwarzania materiałów oraz dużą opłacalność przy mniejszych i większych nakładach. Jeżeli szukasz profesjonalistów z doświadczeniem, którzy najlepiej zrealizują takie usługi jak druk opakowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.