Fachowy druk książek – twarda oprawa

Grupa ZAPOL będąca jednocześnie wydawnictwem książkowym serdecznie poleca się do Państwa usług! Warto zapoznać się z naszą szeroką i atrakcyjną ofertą marketingową. Ponadto zachęcamy do tego, by wszyscy miłośnicy pióra spróbowali swoich sił twórczych – serdecznie zachęcamy debiutujących autorów, aby przesłać do nas propozycje współpracy, a przede wszystkim autorskie, nowatorskie i wyjątkowe pomysły na własne książki! W naszej ofercie znajduje się profesjonalny druk książek – w twardej oprawie.

Z dumą podkreślamy, że jesteśmy profesjonalistami i jako fachowcy wybornie realizujemy się nie tylko w rzetelnym przygotowaniu każdej publikacji do druku, ale także w skrupulatnym wykonaniu wszelkich niezbędnych formalności związanych choćby z premierą pozycji. Ponadto przykładamy wielką wagę do tego, aby nasz projekt od początku do końca był niezwykle estetyczny. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w branży (w końcu z powodzeniem i niemałymi sukcesami działamy na szczecińskim rynku od 1992 roku!), prowadzenie promocji Państwa tytułu oraz owocne poszukiwanie dodatkowego finansowania z tytułu przygotowywania publikacji do druku nie są dla nas problemem. Chętnie udzielimy Państwu pomocy na każdym etapie procesu wydawniczego. Jeśli interesuje Państwa druk książek (twarda oprawa, miękka oprawa, duży nakład, mały nakład, i tak dalej) zamówienia oraz szczegółowe pytania na ten temat mogą Państwo przesyłać na adres e-mail (wydawnictwo@zapol.com.pl) lub kontaktować się z nami telefonicznie (48 914 351 900).

Książka w twardej oprawie
Druk książek w twardej oprawie

Druk książek w twardej oprawie nigdy nie był prostszy

Tak wygląda nasza charakterystyka najczęściej wykonywanych publikacji z wyjątkową możliwością druku książek online:

  • druk wkładów książek wykonujemy w doskonałej technologii offsetowej farbami CMYK, używamy też farb Pantone lub HKS;
  • okładki książek drukujemy są na kartonie 230 g/m2 do 300 g/m2 w kolorystyce 4+0 lub 4+4 (oprawa miękka), natomiast jeśli chodzi o druk książek w twardej oprawie i oprawie w spiralę, okładki są zazwyczaj całopapierowe i wykonujemy je z papieru powlekanego o gramaturze 135 g/m2.

Na Państwa życzenie dodatkowo uszlachetniamy książki! Zarówno wnętrze, jak i okładka książki może zostać przez nas zabezpieczone lakierem offsetowym matowym lub błyszczącym. Możemy je również polakierować lakierem UV (w całości lub wybiórczo). Warto wiedzieć, że okładki książek mogą mieć nałożoną folię błyszczącą albo matową i możemy na nie nanieść wybrane elementy graficzne metodą termodruku.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU