Profesjonalny druk książki w małym nakładzie

Podobno w skali tygodnia na rynek wydawniczy w Polsce trafia mniej więcej sto tytułów. Wydawnictwo Grupa ZAPOL jest dumne, że choć kilka publikacji z tej pełnej liczby produkuje się właśnie w naszej szczecińskiej pracowni! Druk książki (nawet w małym nakładzie) i jej oprawa to jedna z naszych specjalności! Pracujemy na pełnych obrotach, aby nie tylko wysokonakładowe lektury szkolne i akademickie oraz opracowania, beletrystyka i wszelkie publikacje warte uwagi były gotowe dla szerokiego grona odbiorców, ale pracujemy również nad pojedynczymi egzemplarzami, które drukujemy na prywatny użytek naszych Klientów.

Z dumą podkreślamy, że Grupa ZAPOL drukuje książki od początku istnienia na rynku, czyli od 1992 roku. Tym samym udało nam się nabrać doświadczenia w przygotowywaniu tego rodzaju produkcji. Posiadamy profesjonalne zaplecze maszynowe, które gwarantuje Państwu terminowość i wysoką jakość w realizacji każdego zlecenia z zakresu druku pozycji książkowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Druk książek w małym nakładzie

Druk książki w małym nakładzie może się opłacać

Druk książki i mały nakład mogą iść w parze! Najczęściej zamawianymi u nas pozycjami niskonakładowymi są choćby wszelkie instrukcje; zgrabne broszury z ofertą towarową sklepów, restauracji i firm; specjalistyczne poradniki; niskonakładowe publikacje autorskie (dzięki nam mogą Państwo wydrukować swoją książkę dla rodziny); uczelniane publikacje pokonferencyjne; praktyczne skrypty akademickie; a także materiały innego typu (prace autorskie, dyplomowe, magisterskie, etc).

W przypadku publikacji niskonakładowych opłacalne nakłady liczą już dziesięć egzemplarzy, co oznacza, że nie muszą drukować Państwo tysiąca publikacji, aby uzyskać atrakcyjną ofertę cenową. Jako grupa ZAPOL jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku! W naszym studiu graficznym korzystamy z najlepszych technik i wytrwale dbamy o estetyczny wymiar publikacji, uszlachetniając oprawy lakierem offsetowym matowym lub błyszczącym, co pozwala osiągnąć atrakcyjne efekty wizualne. Dajemy Państwu gwarancję, że wydrukowana u nas publikacja niskonakładowa będzie nie tylko ładna, ale przede wszystkim dobra jakościowo!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU