Fachowy druk książki z dużym nakładem

Grupa ZAPOL podejmie się każdego zlecenia – nawet, jeśli chodzi o „druk książki duży nakład”! Jak się okazuje, drukowanie materiałów książkowych jest bardzo modne w poligrafii – to trend na miarę XXI wieku. Nasze studio graficzne i pracownia poligraficzna z przyjemnością podejmą się dla Państwa zlecenia tego typu! Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm, wykorzystanie najlepszych narzędzi i zachwycający efekt końcowy. Z pewnością nie będą Państwo żałować swojej decyzji, jeśli zdecydują się Państwo na grupę ZAPOL.

Z naszej strony zapewniamy druk książki w dużym nakładzie i jakości cyfrowej, co nie tylko gwarantuje Państwu niezwykłą szybkość realizacji zlecenia, ale przede wszystkim dokładność wydruku w każdym egzemplarzu – zarówno przy pierwszej wydrukowanej książce, jak i ostatniej. Cyfrowa jakość to również niskie koszty. To wszystko sprawia, że współpraca z grupą ZAPOL to wiele korzyści, z których naprawdę warto skorzystać. Fakty mówią same za siebie i bezsprzecznie zachęcają do drukowania książek w naszej pracowni.

Druk książek w dużym nakładzie

Zapewniamy druk książki (duży nakład) oraz jej oprawę na najwyższym poziomie. W naszej pracowni stosujemy różne metody oprawy książek. Mogą się Państwo zdecydować na oprawę zeszytową, oprawę miękką klejoną (jest też opcja wzmocnienia oprawy dzięki wykorzystaniu wkładu szytego nićmi), a także oprawę twardą całopapierową lub krytą materiałami skóropodobnymi albo płótnopodobnymi. Ponadto honorujemy też tak zwaną nietypową oprawę według Państwa autorskiego projektu lub na podstawie Państwa wizji, ale z wykorzystaniem naszego opracowania technologicznego. Wszystko po to, aby osiągnąć wydruk, o którym Państwo marzyli!

Zawsze wykorzystujemy najlepsze techniki i dbamy o estetyczny wymiar wydruków, uszlachetniając oprawy. Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich autorów, którzy pragną, by ich twórczość dotarła do szerokiego grona odbiorców i ujrzała światło dzienne. Z naszej strony w tym miejscu dajemy Państwu gwarancję, że wyprodukowana u nas książka będzie nie tylko ładna, ale przede wszystkim dobra jakościowo!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU