Profesjonalny druk książki A5

Grupa ZAPOL ma zaszczyt przedstawić Państwu naszą ofertę wydawniczą. Wydawnictwo jest jednym z filarów naszej działalności – z pasją przygotowujemy publikacje do druku! W naszej ofercie znajduje się druk książek każdego typu, w każdej oprawie i każdym formacie (w tym druk książki A5 czy A4). Uczestniczyliśmy w procesie wydawniczym wielu ciekawych pozycji z przeróżnych dziedzin. Możemy tu wymienić między innymi przewodniki, mapy, albumy, czasopisma oraz gazetki tematyczne. Wiele zrealizowanych przez nas tytułów to efekt skrupulatnej i wytrwałej pracy całego naszego zespołu – w końcu pracujemy dla Państwa od samego pomysłu do momentu, kiedy publikacja trafi do Państwa rąk albo na sklepowe półki.

Nie zawsze pracujemy w pojedynkę. Często współpracujemy z innymi wydawnictwami, które w ciągu naszej wieloletniej działalności zaufały nam w zakresie druku, składu lub dystrybucji. Taki profil działalności umożliwia nam przede wszystkim własne studio graficzne, a także pracownia introligatorska i nowoczesne maszyny, które są przystosowane do druku książek różnego typu formatu, faktury i w różnym nakładzie. Druk książki A5, A4 czy w oprawie zeszytowej – nie ma przed nami tajemnic!

Druk książki A5

Druk książek A5 to druk w dobrym formacie

Co ważne, specjalizujemy się w druku w małym i dużym nakładzie. Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa oczekiwań. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa wymarzoną publikację, a z drugiej strony jesteśmy w stanie zrealizować koncepcję publikacji rynkowych na większą skalę i dla wszystkich branż. Współpracujemy w tym zakresie z uczelniami wyższymi, a także z instytutami i organizatorami przedsięwzięć, na których promowane są wydarzenia książkowe. W naszym portfolio znajduje się około 497 pozycji, to napawa nas dumą!

Wszystkie pozycje opublikowaliśmy w ciągu ostatnich dwudziestu lat. To dowód na to, że jesteśmy sprawdzoną marką i mogą Państwo na nas liczyć! Policzyliśmy, że w skali roku na rynku pojawia się średnio ponad dwadzieścia tytułów naszej produkcji. Te liczby naprawdę nas cieszą! W ofercie naszego wydawnictwa znajdą Państwo między innymi:

  • przewodniki oraz mapy,
  • prozę – w tym publikacje obyczajowe, fantastykę, kryminały,
  • biografie i wspomnienia,
  • zbiory felietonów,
  • publikacje naukowe,
  • zbiory poezji,
  • publikacje związane z konkretnymi wydarzeniami,
  • słowniki,
  • informatory, poradniki oraz vademeca,
  • i inne.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU