Profesjonalny druk kalendarzy promocyjnych

Oferujemy usługi poligraficzne, wydawnicze i introligatorskie na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się między innymi druk kalendarzy promocyjnych, firmowych, ściennych czy wieloplanszowych. Zajmujemy się także przygotowywaniem materiałów i upominków reklamowych do druku, prowadzimy liczne i głośne kampanie marketingowe, projektujemy przedsięwzięcia multimedialne (w tym zakresie strony www i filmy), kreujemy oraz organizujemy szkolenia firmowe, a także konferencje i wydarzenia specjalne w obszarze biznesu, kultury i polityki. Jako profesjonaliści jesteśmy w stanie poprowadzić z Państwem cały cykl wydawniczy. Na co dzień w naszej pracy hołdujemy wartościom, które cenią także Klienci – mamy na myśli kreatywność, terminowość w realizacji zleceń oraz najwyższą jakość usług.

Tym, co bardzo się dla nas liczy jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z wykonanych przez nas zleceń. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi fachowców oraz opiekunów Klienta, a także dzięki pracy projektantów, grafików, poligrafów, introligatorów, logistyków i organizatorów nasze usługi niezmiennie reprezentują najwyższą jakość. Klienci lubią naszą terminowość, rzetelność i bezwzględną dyspozycyjność. Dajemy Państwu gwarancję solidnej realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Już od wielu lat z powodzeniem łączymy talenty naszego zespołu z wyjątkowymi możliwościami, jakie niosą nowoczesne technologie. Nieustannie inwestujemy w kadrę pracowniczą i bogaty park maszynowy. To wszystko przekłada się na to, że jesteśmy marką samą w sobie. Jedną z naszych specjalności jest druk kalendarzy promocyjnych, które z pewnością są w stanie przyczynić się do sukcesów marketingowych Państwa firmy. Uważamy, że kalendarze są świetną formą reklamy! Grupa ZAPOL pomaga swoim Klientom wyprzedzić konkurencję o krok.

Kalendarze promocyjne
Kalendarz

Druk kalendarzy promocyjnych – duży wybór, różne warianty

Jesteśmy przekonani, że kalendarz poza niekwestionowanymi walorami praktycznymi jest idealnym i skutecznym nośnikiem reklamy. Do jego zalet należy zaliczyć niską cenę i powszechne wykorzystanie – zarówno w biurze, jak i w domu. W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór kalendarzy, które oprócz przeróżnych kształtów i wielkości mogą być wykonane na wielu rodzajach dostępnych podłoży. Dzięki możliwości personalizacji i uszlachetnień zyskują Państwo pewność, że Państwa kalendarz będzie małym dziełem sztuki. A przy okazji skutecznym materiałem promocyjnym.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU