Druk kalendarzy firmowych to dobry wybór

Druk kalendarzy firmowych na następny rok to doskonały pomysł na drobny upominek dla pracowników Państwa firmy! Warto zadbać o każdy detal – taki firmowy kalendarz powinien na przykład posiadać w widocznym miejscu logo Państwa firmy, aby budować pozytywny wizerunek marki w każdych okolicznościach, w których ujrzy on światło dzienne. Ponadto powinien być utrzymany w kolorystyce charakterystycznej dla marki. Ponadto kalendarze w miejscu pracy potrafią niezwykle pozytywnie przyczynić się do optymalizacji działań Państwa pracowników – będą Państwo zaskoczeni, jak bardzo ułatwią pracę całego zespołu! Oczywiście, w XXI wieku z powodzeniem funkcjonują odpowiedniki tradycyjnych kalendarzy w postaci aplikacji w urządzeniach elektronicznych, jednak niezmiennie bardzo dużo osób woli wprowadzać notatki ręcznie do kalendarza, który można przekartkować.

W Grupie ZAPOL wiemy, że kalendarz firmowy to obowiązkowy element biurowego życia. Jak mówi nasze doświadczenie, pracownicy wciąż chcą mieć na biurku kalendarz w formie papierowej, który można przekartkować, wyrwać z niego stronę lub położyć w widocznym miejscu w postaci eleganckiej wersji ze skóry z wytłoczonym na nim logo firmy lub własnym imieniem. Z drugiej strony taki druk kalendarzy firmowych może być przemyślanym działaniem marketingowym – wiele firm w ten sposób docenia swoich najważniejszych i najcenniejszych dla zakładu kontrahentów. Dlatego grupa ZAPOL umieścił w swojej ofercie wyjątkowe kalendarze, które już od lat są stałym elementem naszej produkcji.

Kalendarz
Druk kalendarzy firmowych

Druk kalendarzy firmowych na najwyższym poziomie

Nasza szeroka oferta daje Państwu możliwość całorocznej kreacji reklamy. Wszystko można dokładnie zaplanować – bazując na oryginalnych rozwiązaniach. Współpracując z nami stworzą Państwo funkcjonalny kalendarz o niepowtarzalnym charakterze, który połączy przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, a z drugiej będzie pełnił wymiar marketingowy. Dzięki nam Państwa informacja o firmie lub produkcie zyska na wartości. Ładne opakowanie ważnych treści naprawdę może zdziałać cuda! Dobrze zaprojektowany kalendarz nie tylko podniesie prestiż firmy, ale znacząco wpłynie na Państwa zyski. Biorąc pod uwagę, że w naszej ofercie znajdują się kalendarze firmowe w wielu wariantach – ścienne, do postawienia na biurku czy eleganckie kalendarze książkowe w twardej oprawie – dajemy Państwu bardzo duże możliwości dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb i określonych preferencji.

Wewnętrzna zawartość naszych kalendarzy za każdym razem projektowana jest indywidualnie przez naszych grafików lub na podstawie Państwa sugestii, więc bez problemu można w nim oznaczyć ważne dla firmy daty, np. zebrań rady nadzorczej, ważne adresy kontrahentów, terminy wystaw, targów i tym podobne uroczystości. W tym miejscu gorąco zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU