Uwaga! Druk kalendarzy 2024 nie może czekać

Szanowni Państwo,
najwyższy czas zdecydować się na druk kalendarzy na 2024 rok. U nas mogą Państwo zamówić nowy, wyjątkowy kalendarz, który wykonamy według Państwa autorskiego pomysłu. Ponadto mogą się Państwo zdecydować na jeden z przygotowanych przez nas wzorów. Już dziś mają Państwo niezwykłą okazję spersonalizować następujące kalendarze na rok 2024: kalendarze książkowe, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze ścienne, kalendarze promocyjne czy kalendarze biurowe. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i pojęcia współpracy! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (48 914 351 900) lub adresem e-mail (biuro@zapol.com.pl).

Nie da się ukryć, że bez kalendarza w XXI wieku ani rusz! Choć korzystamy z nowych technologii i każdy z nas jest zaopatrzony w różne narzędzia elektroniczne, papierowy kalendarz nie wychodzi z mody i wciąż stanowi must have każdego kolejnego sezonu. Każdy z nas planuje w końcu obowiązki zawodowe i rodzinne na podstawie kalendarza, ponieważ nie jesteśmy w stanie wszystkiego zapamiętać. Skoro kalendarze wciąż są użyteczne, to w grupie ZAPOL uważamy, że warto, aby były estetyczne i cieszyły nasze oko, ilekroć po nie sięgniemy. Szanowni Państwo, wykonane u nas kalendarze są wręcz rodzajem sztuki użytkowej! Wybór należy do Państwa – bo wyłącznie od Państwa zależy, jaki kalendarz wykonamy oraz jaką wykorzystamy w nim grafikę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Druk kalendarzy 2024 to grupa ZAPOL!

Kalendarz
Kalendarz 2019

Profesjonalny druk kalendarzy 2024

W ofercie studia graficznego grupy ZAPOL znajdują się kalendarze ścienne, wieloplanszowe, książkowe, promocyjne czy firmowe, które cieszą się niezwykłą popularnością jako przydatny upominek dla pracowników. W końcu kalendarze w miejscu pracy mogą skutecznie przyczynić się do optymalizacji działań pracowników! Druk kalendarzy 2024 to po prostu doskonały wybór. Kalendarze mogą również być strzałem w dziesiątkę w każdym domu, na przykład w wersji ściennej, którą można zawiesić w kuchni i oznaczyć w niej wszystkie rodzinne uroczystości. Wtedy nigdy nie zapomną Państwo o urodzinach bliskich osób!

Z kolei kalendarze promocyjne mogą być przydatne podczas różnego rodzaju targów np. edukacyjnych, zaś kalendarze książkowe idealnie sprawdzą się na własny użytek, kiedy przyjdzie nam zapisywać terminy wizyty u lekarza lub kosmetyczki, a także daty sprawdzianów, kartkówek czy zadań domowych. Kalendarz na przyszły rok to również doskonały pomysł na prezent! Uszczęśliwiając kogoś tym praktycznym i estetycznym upominkiem, z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanego!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU