Profesjonalne foldery bindowane

Grupa reklamowa ZAPOL to rzetelna firma działająca na rynku ogólnopolskim. Swoją jakość budujemy od 1992 roku. W tym czasie nabraliśmy bezcennego doświadczenia, co pozwoliło nam wypracować status lidera na rynku i pozyskać zaufanie rzeszy zadowolonych Klientów, którzy regularnie do nas wracają. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze wyjątkowe foldery bindowane, które nie mają sobie równych! Początkowo nasza firma rozrastała się jako spółka poligraficzna. Obecnie działamy jako wiarygodny partner we wszelkich działaniach reklamowych dla dużych, średnich i małych firm. Tym, co nas określa, jest nie tylko poligrafia, introligatorstwo i usługi wydawnicze – w naszej ofercie znajdą Państwo takie hasła jak: „upominki”, „eventy”, „multimedia”.

Bogata oferta foldery bindowanych

Jako profesjonaliści obyci z tematem wiemy, że ludzie „kupują oczami”, dlatego produkujemy przemawiające do wyobraźni obrazy i publikujemy ważne, niezwykle wartościowe słowa, które trafiają do Państwa serc. Szanujemy surowce, na których pracujemy – cenimy papier, który uważamy za szlachetny, namacalny nośnik informacji. Razem z naszymi Klientami cieszymy się, produkując rzeczy piękne, ponadczasowe i trwałe. Tylko takie wzmacniają wizerunek naszych Kontrahentów.

Grupa ZAPOL ceni czas i pieniądze swoich Klientów, dlatego zapewniamy stałą kontrolę całego procesu produkcyjnego. By oddać w ręce Klienta nakład idealnie odwzorowany od pierwszego do ostatniego egzemplarza oraz tworzyć perfekcyjne foldery bindowane przestrzegamy procedur, w tym zasad przyjmowania prac do druku. Uważamy, że druk to inwestycja. Musi być opłacalna i pewna. W tej sytuacji bardzo prosimy o przemyślane wybory, a przypadku zlecania materiałów do druku radzimy zapoznać się z krokami, które należy podjąć, aby Państwa wydruki były dobrej jakości, przygotowane na czas i zgodnie z projektem.

Foldery bindowane
Foldery bindowane

Foldery bindowane od ZAPOL – jak to wygląda

Foldery bindowane to jedna z najbardziej popularnych, a jednocześnie najkorzystniejszych i opłacalnych form reklamy. Dzięki najnowszym technologiom, które wdrażamy w studiu graficznym grupy ZAPOL, wykonujemy je z najlepszych surowców i w najwyższej jakości. Z myślą o Państwa potrzebach dbamy o każdy szczegół i detal. Niewątpliwie zaletą folderu jest fakt, że łatwo można zawrzeć w nim wiele informacji dotyczących działalności Państwa firmy, różne wykresy, a także tabele, mapki dojazdu czy każdego rodzaju zdjęcia.

Nasze foldery bindowane powstają z wykorzystaniem technologii introligatorskiej, która polega na połączeniu ze sobą luźnych kartek za sprawą sczepiania ich jednego brzegu za pomocą bindy. Wykonane z największą starannością foldery bindowane z pewnością przykują uwagę potencjalnych kontrahentów Państwa firmy. Wykorzystanie tej formy reklamy może sprawić,
że bez problemu dotrą Państwo do wielu miejsc, firm i klientów. Praktyczny rozmiar tego produktu umożliwia łatwe i szybkie pozostawienie folderu w każdej skrzynce pocztowej, a także wykorzystanie go w ulicznych akcjach promocyjnych i rozdawanie przechodniom czy też umieszczanie go w specjalnie przeznaczonych do tego celu miejscach podczas oficjalnych spotkaniach biznesowych i prywatnych.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU