Druk wielkoformatowy lateksowy to innowacyjne rozwiązanie w zakresie profesjonalnego druku materiałów w większym formacie. W Zapol stawiamy na jakość.

Innowacyjność naszych rozwiązań to idealna opcja dla każdej firmy, która szuka skutecznej reklamy wizualnej. Zapewniamy najwyższą jakość i nowoczesne metody produkcji, w zakres których wchodzi druk wielkoformatowy lateksowy. Jest to najnowocześniejsza technologia wykorzystywana na współczesnym rynku, stosowana do produkcji reklam przez największych światowych gigantów. U nas dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i z gwarancją dokładności wykonania oraz wyrazistej, wpadającej w oko kolorystyki. Naszym wyróżnikiem jest również poczucie estetyki i doświadczenie naszych działów poligrafii oraz grafiki, w których znajdują się prawdziwi specjaliści od tworzenia udanych produktów promocyjnych i reklamowych. Żadne nowości nie są nam obce, dlatego oferujemy najlepsze materiały na rynku. Druk wielkoformatowy lateksowy to jedna z naszych specjalności. Naszą rolą jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla klientów, niezależnie od branży, wielkości i kategorii produktów czy usług danej firmy. Powielanie i produkcja materiałów w dużych ilościach i rozmiarach nie są dla nas problemem. Wiemy, że liczy się zarówno dobry sprzęt, doświadczenie zespołu realizującego usługę, jak i wysoka jakość uzyskanych materiałów. Nie ma wątpliwości, że każdy z nich musi cechować się wyrazistością kolorystyczną oraz idealnym odwzorowaniem kształtów. Tylko w taki sposób zbudujesz pozytywny wizerunek swojego biznesu.

Druk wielkoformatowy lateksowy jako skuteczna forma promocji w biznesie. Wysoka jakość obrazu.

Taka metoda pozwala na uzyskanie niezmienności koloru we wnętrzach nawet przez 20 lat. To jedna z technologii, które zapewniają największą trwałość, dlatego jest tak chętnie wybierana przez kolejne firmy. Druk wielkoformatowy lateksowy możemy na życzenie dodatkowo wzmocnić laminatami i innymi formami zabezpieczeń, aby jeszcze bardziej przedłużyć jego wyjątkową wytrzymałość. Co więcej, jest on przyjazny środowisku, ponieważ wytworzone tym sposobem materiały są całkowicie bezwonne, nietoksyczne, nie wydzielają toksycznych oparów. W związku z tym można stosować je wszędzie, w każdym pomieszczeniu i otoczeniu.

Wybierając usługi naszej firmy, wybierasz gwarancję dobrze wykonanej usługi. Wszystkie materiały są tworzone w oparciu ponad 20-letnie doświadczenie firmy ZAPOL. Przez lata budowaliśmy swoje relacje biznesowe i wprowadzaliśmy nowe, atrakcyjne usługi, które zjednały nam wielu zadowolonych klientów. Druk wielkoformatowy lateksowy to jedna z naszych najważniejszych usług, pozwalający na uzyskanie najwyższej jakości materiałów promocyjnych i reklamowych.