Twoja reklama w formie naklejki, umieszczona na dowolnej powierzchni? Z nami to możliwe!

Reklama będzie skuteczna tylko wtedy, gdy cechuje się zarówno dobrą jakością, jak i obecnością w widocznych miejscach w przestrzeni publicznej. Druk na folii samoprzylepnej to idealna metoda na stworzenie skutecznej akcji promocyjnej, a także na trwałą reklamę, którą umieścisz w dowolnym miejscu. Nasze okleiny można zastosować zarówno na szybach, witrynach, oknach, samochodach, jak i w specjalnie wyznaczonych do tego przestrzeniach reklamowych. Samochód z naklejoną reklamą to jedna z lepszych opcji – auto krążące po całym mieście doskonale wypromuje każdy biznes. To również doskonała forma ozdoby i metoda na nadanie charakteru firmowej witrynie. Na oknie zaprezentujesz ofertę sklepu lub punktu usługowego, w dodatku w ciekawy i atrakcyjny sposób!

Realizujemy szeroko pojęty druk na folii samoprzylepnej. Szczecin i okolice to główne obszary, w których można spotkać wyprodukowane przez nas materiały reklamowe. Jedną z metod, którą wykorzystujemy do produkcji jest One Way Vision – używana najczęściej na szkle, cechująca się idealną widocznością. Jej perforowana powierzchnia sprawia, że z jednej strony jest przezroczysta. Jest cała biała i błyszcząca, a pod spodem czarna. Aplikuje się ją „na sucho”. Idealna do zastosowania na płaskich powierzchniach, czyli właśnie na szkle, pozwala na doskonałą widoczność grafiki przy jednoczesnym swobodnym przechodzeniu światła. Zazwyczaj zalecamy dodatkowe zabezpieczenie laminatem, aby zwiększyć odporność na kurz i wilgoć.

Druk na folii samoprzylepnej
Druk na folii samoprzylepnej

Druk na folii samoprzylepnej w Szczecinie. Korzystna cena i krótki czas realizacji

Wśród naszych materiałów znajdują się również inne rodzaje umożliwiające efektywny druk na folii. Każdy z nich posiada inne właściwości i okres trwałości. Jednym z nich jest monomer, czyli materiał przeznaczony do średniookresowego i krótkookresowego zastosowania (od 2 do 3 lat). Można aplikować go na zewnątrz, ale tylko na płaskich powierzchniach pozbawionych przetłoczeń. Drugi rodzaj materiału to polimer, czyli tworzywo przeznaczone do stosowania długookresowego, bo aż do 5 lat. Może być nakładany na płaskie powierzchnie z lekkimi przetłoczeniami.

Polimer warto aplikować tam, gdzie mamy konieczność wprowadzenia niewielkiej deformacji, aby dopasować reklamę do trudniejszego podłoża. Ostatnim sposobem jest druk na folii samoprzylepnej wylewanej, która wykazuje się ekstremalnie wysoką trwałością, bo aż ponad pięcioletnią. Idealna do stosowania na zewnątrz, dostosowana do powierzchni nierównych, z wyraźnymi przetłoczeniami, na których mamy konieczność deformacji, aby dopasować do wybranego podłoża. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU