ZAPOL – wydrukujemy Twoją reklamę na samoprzylepnej folii. Zapraszamy!

To wyjątkowo skuteczny i popularny materiał reklamowy. Ma wiele zastosowań, jest uniwersalny, wzbudza zainteresowanie. Naklejka, a dokładniej druk na folii przezroczystej, to świetna metoda na promowanie swojej firmy, produktu, marki, w ciekawy sposób. W firmie ZAPOL produkujemy naklejki stworzone do wielu zastosowań: eventowe, biznesowe, okolicznościowe, dla dzieci, oraz informacyjne. Mogą być umieszczane w miejscach, w których są najlepiej widoczne, czyli przede wszystkim na szybach. Wiele firm stosuje naklejki jako ozdobę i reklamę w jednym na witrynach sklepów, samochodach, czy specjalnie przystosowanych powierzchni reklamowych. Wszystkie nasze produkty są samoprzylepne, odporne na warunki atmosferyczne i wykonane na materiale transparentnym.

Druk na folii przezroczystej pozwala na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego, z jednoczesną możliwością umieszczenia grafiki na obu stronach. Dzięki specjalnie wykonanemu materiałowi, Twoja reklama będzie widoczna dosłownie z każdej perspektywy. Nadaje się zarówno do mniejszych formatów i do ekspozycji wewnątrz budynków, jak i do zastosowania w wielkich, outdoorowych projektach. Do wytworzenia naklejek wykorzystujemy specjalną maszynę solwentową marki Roland. Pozwala to nam na uzyskanie idealnie odwzorowanych kolorów, kształtów i wycinanie dowolnych wzorów. Wszystko realizowane jest wyjątkowo szybko i sprawnie.

Druk na folii przezroczystej

Druk na folii przezroczystej w wyjątkowo dobrej cenie

Do każdego zlecenia podchodzimy w taki sposób, aby spełnić wszystkie wymagania i potrzeby klienta. Jako grupa reklamowa posiadająca wyszkoloną i jednocześnie rozległą kadrę pracowników w różnych działach, możemy zapewnić ekspresowe wykonywanie tego typu usług. Aby druk na folii przezroczystej spełniał Państwa potrzeby, wybieramy najbardziej praktyczne materiały i tworzywa. Niektóre z nich cechują się możliwością zastosowania krótkotrwałego (2-3 lata), inne mogą być wykorzystywane aż do 5 lat, za to najbardziej trwała kategoria jest przeznaczona do stosowania przez ponad pięcioletni okres.

Tego typu reklama to zdecydowanie długotrwała inwestycja, która dzięki swojej trwałości i uniwersalności zastosowań, będzie skuteczna przez wiele kolejnych lat. Pomaga w budowaniu dobrego wizerunku firmy, wydarzenia lub produktu, zwraca uwagę i przyciąga wzrok. Doskonała jakość sprawia, że nasz druk na folii będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego biznesu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU