Nadruk na folii One Way Vision. Doskonała inwestycja w reklamę Twojego biznesu

Przeznaczona do oklejania szklanych witryn, okien, samochodów. Łatwa w montażu, wyjątkowo efektywna, zachwycająca bogactwem kształtów i kolorów. Druk na folii OWV od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w działaniach marketingowych. Oczywiście nie zrobi tak dobrego wrażenia, jeżeli nie będzie wykonana z odpowiednią starannością i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Jeżeli szybko wyblaknie, stanie się tylko smutnym wspomnieniem o reklamie, która kiedyś wyglądała dobrze. ZAPOL nie dopuszcza to takiej sytuacji – w naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy maszyny solwentowe, które doskonale radzą sobie z wytwarzaniem nie tylko doskonale wyglądających, ale i trwałych materiałów reklamowych w technologii one way vision. Wydruk to nasza specjalność!

Te naklejki trzymają się przez wiele lat, są precyzyjnie wykonane i odporne na warunki zewnętrzne. Możesz wykorzystywać je zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Wydruk One Way Vision to specjalnie dostosowana, perforowana folia PCV. Została stworzona do umieszczenia na płaskich i przezroczystych powierzchniach, czyli np. na szkle. Z jednej strony jest biała i błyszcząca, a z drugiej (od spodu) czarna. Ten wyjątkowy materiał sprawia, że sam obraz jest wyraźny i dobrze widoczny, ale zastosowana w nim perforacja umożliwia jednocześnie swobodne przechodzenie światła. Obecny na nim obraz w stosunku co całości powierzchni wynosi 50%. Może być stosowana zarówno przez krótki czas, jak i w średnim okresie użytkowania.

Druk na folii OWV
Drukowanie na folii

Profesjonalny druk na folii OWV w dobrej cenie

Umieszcza się ją przede wszystkim w witrynach sklepowych, na szybach pojazdów, a także na przezroczystych nośnikach reklamowych. Druk na folii OWV aplikuje się wyłącznie na sucho. Perforacja może sprawiać, że w reklamie zacznie gromadzić się kurz, a także wilgoć. Właśnie dlatego polecane jest zabezpieczenie jej laminatem. Oprócz tego, wśród materiałów do produkcji naklejek w naszej ofercie znajdują się również: monomer – do stosowania zewnętrznego na płaskich powierzchniach bez tłoczeń; polimer – stworzona na lekkie przetłoczenia, gdy konieczna jest lekka deformacja.

Poza tymi trzema opcjami, aplikujemy okleiny również poprzez materiał wylewany – idealny do stosowania na wyjątkowo nierównych powierzchniach, o bardzo wysokiej, ponad 5-letniej trwałości. Mimo to, jeżeli zależy nam na reklamie zewnętrznej aplikowanej na powierzchnię szyb, to właśnie wydruk One Way Vision będzie idealnym rozwiązaniem. W naszej firmie zapewniamy realizację tej usługi w wyjątkowo dobrej cenie. Stawiamy również na szybki czas realizacji oraz indywidualne podejście do poszczególnych zleceń, dlatego można skontaktować się z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU