Drukujemy banery w dowolnych wielkościach. Wielki format w dobrej cenie

Chcąc zaistnieć w przestrzeni publicznej, musimy podjąć właściwe działania promocyjne. Jedną z najbardziej przyciągających form reklamy jest druk banerów wielkoformatowych. Cieszą się ogromną popularnością, głównie ze względu na to, że ciekawie zaprojektowane, skutecznie przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Co więcej, są łatwe w montażu i demontażu, tanie, mogą służyć do wielokrotnego użytku, a także można składać je i zwijać bez obawy o to, że zostaną uszkodzone. Dzięki prostocie i wygodzie użytkowania, to właśnie taka forma reklamy wizualnej stała się jedną z czołowych i najczęściej wykorzystywanych na całym świecie. Mogą być dwustronne lub jednostronne, a także podświetlane od dowolnej strony – wszystko zależy od rodzaju materiału, z którego są wykonane.

Firma ZAPOL proponuje Państwu druk banerów wielkoformatowych w Szczecinie. Tworzymy zarówno produkty przeznaczone do reklam wieszanych, płótna, jak i folie, które można umieścić na witrynie lub szybie. Dysponujemy możliwością produkcji solwentowej za pomocą maszyny firmy Roland, zapewniającej doskonałą jakość. Gwarantujemy wysoką rozdzielczość, dzięki której Twoja reklama będzie widoczna z każdego miejsca. Dobrze zaprojektowana skutecznie zwróci uwagę odbiorców – jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy ją dla Ciebie stworzą, nasz zespół służy pomocą. Od wielu lat zajmujemy się promowaniem firm, marek i produktów za pomocą reklamy wizualnej, eventów, plakatów i innych form promocji.

Banery reklamowe
Banery reklamowe

Szybki i tani druk banerów wielkoformatowych – Szczecin i okolice

W zakres naszych usług wchodzi również dodatkowe pokrycie materiału laminatem lub bezbarwnym lakierem. Zwiększy to żywotność reklamy i sprawi, że dłużej będzie wyróżniać się żywymi, intensywnymi kolorami. Druk banerów wielkoformatowych może być wykonany na papierze blueback lub whiteback. Pierwsza opcja stosowana jest przy tworzeniu billboardów – tylna warstwa, która jest błękitna, zapobiega prześwitywaniu poszczególnych warstw. Drugi rodzaj papieru służy przede wszystkim do wykorzystania w wystawach wewnętrznych, także tych podświetlanych i oświetlanych, dlatego będzie idealny do wykorzystania w przestrzeniach handlowych itd. Oprócz tego, tworzymy reklamy na płótnie, które może być błyszczące lub matowe. Płótno zapewnia doskonałą rozdzielczość i jest wysoce wodoodporne.

Dzięki ogromnemu wyborowi spośród wielu opcji, popularność tej formy reklamy nie maleje już od wielu lat. Druk banerów wielkoformatowych to niezastąpiona metoda zaprezentowania swojej firmy lub produktu w formie outdooru. O jego uniwersalności świadczy również to, że może być zastosowany w dowolnej przestrzeni, powieszony niemal wszędzie – jest przy tym zdecydowanie bardziej odporny od plakatu czy ulotki. W naszej firmie gwarantujemy wykonanie projektów w doskonałej rozdzielczości, dzięki której Twoja marka wyróżni się na tle innych. Nasze studio graficzne zrealizuje każdy rodzaj projektu w wysokiej jakości, który spełni swoje zadanie, czyli zwróci uwagę i zachwyci jakością wykonania. Szczecin i okolice są głównymi lokalizacjami naszego działania. Mimo to, jesteśmy w stanie realizować zamówienia z całej Polski.

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU