Wielki format

BANERY/ OKLEJANIE WITRYN/ ROLL-UPY/ ŚCIANKI REKLAMOWE

Grupa ZAPOL produkuje wielkoformatowe banery reklamowe do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Do druku wielkoformatowego stosuje się różne materiały, w zależności od zastosowania, takie jak: banery (do reklam wieszanych), folie samoprzylepne (do oklejania pojazdów, szyldów i okien), płótna (do reprodukcji obrazów). Grupa ZAPOL dysponuje możliwością druku solwentowego w wysokiej rozdzielczości. Proponuje dogodne techniki wykończenia – zgrzew, oczkowanie. Kreuje nowe mocowania, zależnie od indywidualnych potrzeb Klienta. Z Grupą ZAPOL będziesz widoczny z daleka i z bliska.

Druk wielkoformatowy realizowany jest na nowej maszynie solwentowej firmy Roland, zapewniającej druk o znakomitej jakości. Posiadamy możliwości druku różnych szerokości i w dowolnej długości.

BANNERY drukujemy na materiałach:

Frontlit – druk jednostronny, tkanina poliestrowa, powleczona PCV. Bardzo wysoka wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowanie jako nośnik reklamowy oświetlony od strony zewnętrznej (strona zadrukowana) światłem dziennym lub sztucznym. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone poprzez zgrzewanie, tworząc powierzchnię o wymiarach limitowanych tylko wytrzymałością konstrukcji nośnej banera lub możliwościami jego zamocowania.

Backlit – materiał winylowy, przepuszczający i rozpraszający światło. Przeznaczony do oświetlenia „tylnego”, podczas dnia zachowuje takie same właściwości wizualne jak frontlit. Poprzez odpowiedni projekt można uzyskać efekt day/night – czyli obraz widziany podczas dnia, w nocy przy podświetleniu banera jest uzupełniany o dodatkowe elementy. Backlit może być łączony w większe powierzchnie specjalnie wykonanymi zgrzewami, niewidocznymi przy podświetleniu.

Blockout – materiał przeznaczony do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego tam, gdzie grafika jest dwustronna i nie może się przenikać. Może mieć także zastosowanie do wyciemniania pomieszczeń hotelowych czy biurowych.

Siatka (baner siatkowy) – nośnik reklamowy o strukturze siatki umożliwiającej przepływ powietrza, dzięki czemu baner taki jest odporniejszy na wiatr poprzez eliminację efektu żagla. Szczególnie polecana do zawieszania między słupami, na elewacjach budynków czy rusztowaniach. Posiada wzmocnione brzegi i metalowe oczka zamontowane na obwodzie co 50 cm. Dostępna w wersji matowej o gramaturze 260 g/m2.

Najczęściej stosowane MOCOWANIE:

wzory-mocowan-bannerow

 

 

 

 

FOLIE samoprzylepne:

Folia monomeryczna – przeznaczona do krótko- i średniookresowych (2-3 lata) zastosowań zewnętrznych, na płaskie powierzchnie bez przetłoczeń, np. głębokie wnęki, gdzie istnieje konieczność deformacji folii, w celu dopasowania do trudnego nierównego podłoża.

Folia polimerowa – przeznaczona do długookresowych (5 lat) zastosowań zewnętrznych, na płaskie powierzchnie, z lekkimi przetłoczeniami, np. gdzie istnieje konieczność lekkiej deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

Folia wylewana – przeznaczona do ekstremalnie długookresowych zastosowań – 5 i więcej lat – na zewnątrz. Na nierówne powierzchnie z wyraźnymi przetłoczeniami, gdzie istnieje konieczność deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

FOLIE okienne:

Folia One way vision – specjalna, perforowana folia PCV, biała, błyszcząca, z czarnym spodem, przeznaczona do użytku na płaskich, przeźroczystych powierzchniach, takich jak np. szkło. Nadrukowany na folii obraz jest widoczny, podczas gdy perforacja pozwala na swobodne przechodzenie światła. Stosunek powierzchni do zadruku do całości powierzchni wynosi 50%. Zakres zastosowania to krótko- i średniookresowa reklama zewnętrzna na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych przeźroczystych, nośnikach reklamowych. Ze względu na możliwość gromadzenia się kurzu i wilgoci w perforacji folii zaleca się zabezpieczenie folii laminatem. Folia może być aplikowana tylko „na sucho”.

PAPIER:

Blueback – papier stosowany przy wydrukach billboardów. Tylna błękitna warstwa zapobiega prześwitywaniu poprzednio naklejonych warstw reklamowych.

Whiteback – papier przeznaczony do wystawy wewnętrznej, zarówno podświetlanej, jak i oświetlanej, doskonale nadaje się do wystroju wszelkich pomieszczeń handlowych czy wystawowych.

INNE:

Płótno – błyszczące lub matowe płótno przeznaczone do druku solwentowego jednostronnego, posiadające specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, charakteryzuje się dużą wodoodpornością.

USZLACHETNIENIA:

W celu zwiększenia żywotności nadruku można go pokryć lakierem bezbarwnym lub laminatem. Taka dodatkowa warstwa zabezpieczy grafikę przed wycieraniem przy intensywnej eksploatacji, np. gdy baner jest wielokrotnie rozkładany i składany na targach, lub gdy folia narażona jest na mechaniczne pocieranie – myjnie automatyczne przy reklamach na samochodach.

Wykonujemy również MAPY WIELKOFORMATOWEROLLUPY oraz ŚCIANKI REKLAMOWE, a także innego rodzaju nośniki wiszące lub stojące przeznaczone do reklamy wewnątrz pomieszczeń.

wzory-map-wielki-format

 

 

 

 

Zgłoś swoje potrzeby – porozmawiaj o warunkach zlecenia:
tel.: +48 91 435 19 00
e-mail: biuro@zapol.com.pl

POBIERZ ZLECENIE DRUKU